1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55420
تاریخ ثبت : 1395/10/18-12:24
همزمان با ولادت امام حسن عسگری(ع)؛
مسابقات ورزشی محلات کرج آغاز شد

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج از آغاز مسابقات ورزشی محلات همزمان با ولادت امام حسن عسگری(ع) خبر داد و گفت: استارت این مسابقات در سالن شهدای شهرداری زده شد.
حسین عربیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اعلام کرد و افزود: هم اکنون مسابقات دارت، ژیمناستیک و تیرکمان به طور همزمان در سه سالن ورزشی شهرداری آغاز شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه در سال گذشته 20 هزار نفر در مسابقات ورزشی محلات ثبت نام کردند، اظهار داشت: انتظار می رود در مسابقات پیش رو شاهد30 هزار شرکت کننده باشیم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج بیان کرد: پس از اتمام هر بازی و مشخص شدن نفرات برتر جوایز با حضور مسئولان و شهروندان در همان سالن اهداء خواهد شد.

وی با بیان اینکه در مسابقات ورزشی ژیمناستیک و دارت به ژیمناستیک کاران هزار و 400 جایزه اهدا شده است، عنوان کرد: در رقابت های دارت به سه نفر از آقایان و سه نفر از بانوان همچنین یک نو نهال، جوایزی اهدا شد.

عربیان در پایان اظهار داشت: با توجه به اینکه امروزه نوجوانان و جوانان به سمت بازی های رایانه ای سوق پیدا کردند و عدم تحرک برای شهروندان آسیب های جدی و روحی را به همراه خواهد داشت، شهرداری کرج با برپایی این مسابقات ورزشی در محلات در راستای ترویج ورزش های بومی و محلی همچون هفت سنگ، طناب کشی، طناب زنی و...در محلات و بوستان های گام برداشته و امید است بتوانیم ورزشی بومی محلی دیگری را به این ورزش ها اضافه کنیم.

 

نازنین فرضی زاده

مسابقات محلات ورزشی همگانی شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.