1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 55403
تاریخ ثبت : 1395/10/18-09:20
رئیس شورای شهر کرج:
شعار را به شعور تبدیل کنیم / آموزش و فرهنگ سازی راهکاری برای کاهش آلودگی هوا

رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: باید شعار را به شعور تبدیل کنیم تا از مشکلات شهر بکاهیم. آموزش مساله ای مهم و تاثیرگذار در جهت کاهش آلودگی هواست که باید با آموزش زمینه فرهنگ سازی در شهر محیا شود.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج محمود دادگو در نشست تخصصی بررسی آلودگی هوا در شهر و ارائه راهکارهای مناسب در این حوزه که با حضور اعضای شورای شهر کرج و مدیران و مسئولین دستگاه های شهر برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه برغم برگزاری جلسات متعدد کلانشهرها در خصوص مساله ترافیک و آلودگی هوا در حوزه آموزش و فرهنگ سازی اقدامی صورت نگرفته است.
 
وی مهمترین عامل تاثیرگذاری در کاهش ترافیک و آلودگی هوا را فرهنگ سازی و مشارکت مردمی عنوان کرد.

دادگو با اشاره به اینکه در 480 تابلو تبلیغاتی در کرج اثری از تبلیغات برای جلوگیری از آلودگی هوا وجود ندارد، بیان کرد: باید فعالیت فرهنگی و ریشه‌ای در این زمینه انجام شود.

دادگو با بیان اینکه باید کار کاربردی در زمینه جلوگیری از آلودگی هوا انجام شود،‌ ادامه داد: طرح زوج و فرد گرفتن حقوق مردم است اما برای جلوگیری از آلودگی هوا باید انجام شود.

وی با اشاره به عوامل گوناگون در جلوگیری از آلودگی هوا،‌ بیان کرد: عوامل اجرایی در این امر کارها را به گردن یکدیگر می‌اندازند ولی باید کار عملی و اجرایی انجام داد.
 
رئیس شورای اسلامی شهر کرج از مسئولین و مدیران شهری درخواست کرد با ارائه راهکارهای کاربردی شهر و شهروندان را از وضعیت کنونی نجات دهیم و باید شعارها را به شعور تبدیل کنیم.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری کرج به عنوان یک دستگاه اجرایی در شهر از هر تصمیمی کاربردی که توسط مدیران ارشد شهری گرفته می شود تبعیت خواهد کرد.


 
 

رویا منیری

آلودگی هوا راهکار فرهنگ سازی شورای شهر کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.