1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55400
تاریخ ثبت : 1395/10/18-08:56
رئیس پلیس راهورالبرز:
آلودگی هوا با اقدامات پیشگیرانه قابل کنترل است

رئیس پلیس راهورالبرز با بیان اینکه آلودگی هوا با انجام اقدامات پیشگیرانه قابل کنترل است، گفت: آلودگی هوا یک فرآیند آنی نیست و سالیان سال در بوجود آمدن این شرایط نقش داشته است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرهنگ شریفی در جلسه آلودگی هوا و آثار زیابار فردی و اجتماعی آن که به همت کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد، اظهار داشت: آلودگی هوا نتیجه یک فرایند آنی نیست و بر همین اساس نمی توان برای آن تصمیم آنی و سریع گرفته شود.
 
رئیس پلیس راهور البرز افزود: سالها است که مسئولان دستگاه های اجرایی در زمینه آلودگی هوا و ترافیک اشتباهات را متوجه یکدیگر دانسته که باید دراین زمینه اقدام لازم انجام شود.
 
وی عنوان کرد: آلودگی هوا قابل پیش بینی بوده و علاوه بر اینکه جلوی اشتباهات گذشته را باید بگیریم از اکنون برای شرایط سال آینده و مقابله با آلودگی برنامه ریزی کنیم.
 
وی در ادامه بیان داشت: از فروردین تا پایان آذرماه سال جاری چهار هزار و 792 دستگاه خودرو فرسوده در این استان از رده خارج شد و از این تعداد 505 دستگاه تاکسی بوده است.
 
سرهنگ همایون شریفی اضافه کرد: در همین مدت 19 هزار و 269 دستگاه فاقد معاینه فنی و یک هزار و 98 دستگاه خودرو دود زا اعمال قانون شده اند.
 
شریفی افزود: در 9 ماه گذشته 68 نفر براثر تصادفات در البرزکشته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته چهار درصد کاهش داشته است.

شریفی گفت: در همین مدت 364 نفر تصادف جرحی در استان داشته ایم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 18 درصد کاهش یافته است.

زهرا قاسمی

آلودگی هوا ا اقدامات پیشگیرانه قابل کنترل
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.