1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55394
تاریخ ثبت : 1395/10/16-14:09
با حضور خبرنگاران و اصحابان رسانه
مهر تایید مسئولین شهری کرج بر پروژه 400 هکتار جنگلکاری کوبیده شد

شهردار کرج به همراه مدیر کل محیط زیست استان البرز، معاونت اجرایی اداره کل محیط زیست استان تهران ، رئیس محیط زیست شهرستان کرج، قائم مقام شهردار، شهرداران مناطق 6 و 7 ، تعدادی از اعضای شورای شهر کرج و جمعی از مسئولین سازمان پارکها از پروژه 400 هکتار جنگلکاری باغستان در جمع خبر نگاران و اصحابان رسانه بازدید کردند و مهر تائید مسئولین بر این پروژه کوبیده شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد رضا زین العابدینی در بازدید اصحاب رسانه و خبرنگاران به همراه مسئولان ارشد شهری  در پروژه بزرگ زیست محیطی باغستان اظهار داشت: در این بازدید با طی مسافتی حدود 30 کیلومتر  و با گذر از کوهستانهای این دهکده بزرگ تفریحی و با  مشاهده  درختان کاشته و انبوه  چاله های حفر شده مهر تائید بسیاری از مسئولان ارشد شهری بر این پروژه خورد و این اقدام بزرگ محیط زیستی مورد توجه بسیاری از  آنان قرار گرفت.

این مسئول  ادامه داد خوشبختانه مشاهده شد  با وجود بارش کم نزولات آسمانی تا کنون  در سال جاری آب فراوانی در  آبند خاکی موجود بود و این نعمت بزرگ  نظر مسئولان را به خود جلب کرد.
 
وی اضافه کرد: این آب بند با هدف ذخیره آبهای سرگردان مناطق در این پروژه احداث شد که خوشبختانه پر آب بودن آن  حاکی از نتیجه مطلوب  این اقدام بوده است.

زین العابدینی در ادامه افزود: حضور کارگران زحمت کش فضای سبز  و عمرانی در طول  مسیر بسیار مورد توجه  خبرنگاران و مسئولین قرار گرفت که تلاش و کوشش این زحمتکشان جایی بس تشکر دارد.
 
وی در پایان سخنان خود از حضور  کلیه اربابان رسانه،خبرنگاران، تمامی مسئولان شهری و عوامل برنامه یکشنبه سبز که بیش از 15 سال است در زمینه  زیست محیطی استان البرز برنامه اجرا می کند و حمایت آنها از این پروژه، قدر دانی کرد.

نازنین فرضی زاده

فضای سبز باغستان تفریحی گردشگری شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.