1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55391
تاریخ ثبت : 1395/10/16-13:15
عربیان خبر داد:
اكران آثار منتخب هفتمين جشنواره مردمی فیلم عمار در کرج

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج از اكران آثار منتخب هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار خبر داد و گفت: این جشنواره به همت سازمان فرهنگی در حال برگزاری است.
حسین عربیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج افزود: سازمان فرهنگی از روز گذشته 15 دی ماه جاری با برگزاری جشنواره مذکور میزبان مردم کرج است.

این مسئول با اشاره به اینکه اكران فيلم هاي منتخب جشنواره تا فردا، هفدهم دی ماه جاری، ادامه دارد، محل برگزاری را تالار شهیدان نژاد فلاح، سالن ابن سینا ذکر و عنوان کرد: فیلم های جشنواره در سه روز متوالی در ساعت 19 اکران می شود.

وی افزود: جشنواره عمار می تواند در توسعه هنر انقلاب با نگاه دفاع از آرمان های انقلاب و مقام معظم رهبری و دیدگاه های ایشان در حوزه فرهنگ نقش بسزایی داشته باشد.

وي به اهتمام سازمان در توسعه هنر و فرهنگ اشاره و بیان کرد: گسترش هنر اسلامی موجب جلوگیری از آسیب های اجتماعی و تضمین آینده ای سالم برای نسل جوان کشور به شمار می رود.

عربیان مقابله با انحرافات فکری و اعتقادی جوانان را بسیار حائز اهمیت ذکر و عنوان کرد: با توجه به اینکه سازمان فرهنگی حامی هنر و فرهنگ اسلامی است، برگزاری جشنواره های اینچنینی را در دستور کار خود قرار داده است.

این مسئول در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در زمینه هنر اسلامی و سینمای دینی، بایدها و نبایدهای فعالیت های این عرصه اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامي توجه به موضوع دين و معارف ديني و همچنين انقلاب اسلامي و ارزش هاي انقلاب در اين جشنواره را اقدامي مبارك خواندند و بر نگاهی بلند مدت به هنر اسلامي و سينماي ديني همچنین برنامه ريزي دقيق و اميد به آينده و بهره گيري مناسب از ابزار هنر براي تأثيرگذاري تاکید کردند؛ سازمان فرهنگی کرج اقدامات خود را همگام با بیانات رهبر معظم انقلاب اجرایی می کند.نازنین فرضی زاده

فرهنگی جشنواره فیم عمار شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.