1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55385
تاریخ ثبت : 1395/10/16-12:14
با حضور قائم مقام شهردار کرج:
دوازدهمین جلسه کار گروه رفع موانع اجرای بزرگراه شمالی برگزار شد/ آزاد سازی 11 کیلومتر از مسیر پروژه

کارگروه رفع موانع اجرایی پروژه بزرگراه شمالی برگزار شد و طی آن محمدرضا رضا پور قائم مقام شهردار کرج از آزادسازی 11 کیلومتر از مسیر این پروژه خبرداد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این جلسه با حضورمحمد رضا رضاپور قائم مقام شهردار کرج، فرج الله ایلیات معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج، احد الله احمدی پرگو معاون معماری و شهرسازی  شهرداری کرج، محمدتقی عبدالهی مدیرکل تملکات پروژه بزرگراه شمالی, و مدیران و مسئولین ارشد مدیریت شهری برگزار شد.

محمدرضا رضاپور طی این جلسه اظهار داشت: با آزاد سازی 11 کیلومتر از اراضی که در مسیر پروژه بوده روند اجرایی این پروژه بزرگ با سرعت پیش می رود.

وی با یادآوری این نکته که بزرگراه شمالی کرج به طول حدود 17 کیلومتر و 500 متر یکی از پروژه های بزرگ مدیریت شهری کرج محسوب می شود، گفت: اکنون این پروژه که عملیات اجرایی آن در فروردین ماه سال جاری آغاز شد، پیشرفت فیزیکی مطلوبی را داشته است.

قائم مقام شهردار با اشاره به اهمیت انجام پروژه بزرگراه شمالی ازنظر مدیریت کلان‌شهر کرج عنوان کرد: بیش از 11 هزار مترطول از خط اجرای بزرگراه شمالی کرج به صورت آزاد برای اجرای عملیات عمرانی در اختیار پیمانکار قرار دارد و همچنین تملک 6 هزار و 450 مترطول از اراضی معارض نیز با صرف اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان ظرف مدت زمان چهار سال آینده به بهره برداری می رسد.

رضاپور با تاکید بر اینکه احداث پارک جنگلی باغستان به وسعت 200 هکتار یکی از طرح‌های کلان و مهم در جهت مقابله با آلودگی هوا و توسعه فضای سبز این شهرستان به شمار می‌آید، گفت: به دنبال آنیم تا با ایجاد معبر قابل دسترسی از بزرگراه شمالی را نیز به این پارک جنگلی مرتبط سازیم.

قائم مقام شهردار در پایان افزود: این پروژه به طول ۱۷ کیلومتر با عبور از مناطق شمالی کلان‌شهر کرج، شامل ۱۱ تقاطع غیرهمسطح و ۲۲ عرشه پل است، که نقطه عطف محور شرق به غرب کشور محسوب می شود به نحوی که با اجرای آن ۵۰ درصد از ترافیک اتوبان تهران کرج کاسته می شود، لذا تسریع در انجام چنین پروژه هایی به نفع مردم و مسئولین خواهد بود.

 
 
سمیه احمدی

برگزاری دوازدهمین جلسه کار گروه رفع موانع | اجرای | بزرگراه شمالی شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.