1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55382
تاریخ ثبت : 1395/10/16-11:35
طی نشست های متمادی زیباسازی و اصناف؛
طرح ساماندهی تابلوهای اصناف در کرج اجرا می شود

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج ضمن یادآوری برگزاری نشست های متمادی با اتاق اصناف و رئیس اتحادیه این صنف، اظهار داشت: طرح ساماندهی تابلوهای اصناف در کلانشهر کرج اجرایی می شود.
حسین عطایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه ایجاد وحدت بصری در تابلوها نقش بسزایی در هماهنگی نما و زیبایی شهری دارد، سازمان زیباسازی اجرای طرح ساماندهی تابلوهای اصناف را در دستور کار خود قرار داده است.

این مسئول اضافه کرد:  سازمان زیباسازی در راستای بهسازی سیما و منظر شهری و رفع ناهنجاری های شهر، طرح هایی را پیش بینی کرده  و با پیگیری های مکرر و برگزاری جلسات متعدد با اتاق اصناف استان و رئیس اتحادیه اصناف در راستای اجرای آیین نامه نسبت به ساماندهی تابلوهای صنوف اقدام کرده است.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی در خصوص اجرای طرح مذکور در سطح شهر انجام شده است، بیان کرد: همچنین هماهنگی های لازم در خصوص نصب تابلو های صنوف با اتاق اصناف صورت گرفته و به زودی این مهم محقق خواهد شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج در ادامه سخنان خود به اهمیت جمع آوری تابلوهای غیر مجاز اشاره و با بیان اینکه این امر تاثیر بسزایی در ایجاد هماهنگی تابلوهای سطح شهر دارد، عنوان کرد: سازمان زیباسازی برای اجرای این اقدام جهادی نیازمند مشارکت کسبه است.

عطایی افزود: همکاری کسبه در جمع آوری تابلوهای غیر مجاز موجب سرعت بخشیدن به اجرای عملیات ساماندهی تابلوها می شود و در صورتی که کسبه همکاری لازم را با سازمان زیباسازی نداشته باشند، این سازمان با همکاری مجمع امور صنفی نسبت به جمع آوری تابلوهای غیر مجاز و اضافی اقدام می کند.

 این مسئول در پایان سخنان خود مهم ترین هدف سازمان زیباسازی را ترغیب مردم برای خلق زیبایی ها و حفاظت از آن خواند و گفت: خود شهروندان باید زیبایی شهر را برای خود الزام بدانند و زیباسازی کرج در تلاش است این مهم را در شهر نهادینه کند.

 

نازنین فرضی زاده

زیباسازی خلق زیبایی ساماندهی تابلوها اصناف شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.