1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55377
تاریخ ثبت : 1395/10/16-10:22

توزیع هزار تن سیب و پرتقال شب عید در کرج

معاون اجرایی سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از توزیع هزار تن سیب و پرتقال ویژه شب عید در بازارهای روز تحت پوشش و جایگاه های سیار در این کلانشهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، نشست های مختلفی از سوی ستاد تنظیم بازار استان البرز با حضور مسئولان مربوطه برگزار و در خصوص تامین و توزیع میوه شب عید بحث و تبادل نظر شده است.

در این نشست ها مسئولان شهرستانی و استانی از استانداری، فرمانداری، جهاد کشاورزی، صنعت – معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اتحادیه میوه فروشان و سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج حضور داشتند و بر ارائه هرچه بهتر و مطلوب تر خدمات به شهروندان در شب عید تاکید کردند.

طبق تصمیم گیری های انجام شده قرار است که در شب عید حدود سه هزار تن سیب لبنانی و پرتقال تامسون شمال تامین و در سطح استان البرز توزیع شود.

در این زمینه معاون اجرایی سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج اظهار داشت: از میزان سه هزار تن میوه استان، یک هزار تن در اختیار سازمان میادین میوه و تره بار قرار می گیرد که در بازارهای روز تحت پوشش و جایگاه های سیار عرضه مستقیم میوه توزیع شود.

عبدالله پور ادامه داد: هم اکنون اقدامات لازم جهت تامین میوه شب عید از سوی ستاد تنظیم بازار استان در حال انجام است تا در شب عید با قیمت مناسب و مصوب و کیفیت مطلوب در اختیار شهروندان قرار گیرد.

نازنین فرضی زاده

میوه عید شهرداری کرج میادین پرتقال
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.