1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55370
تاریخ ثبت : 1395/10/16-09:12

صدور بیش از 3 هزار فیش عوارض نوسازی در منطقه 10 کرج

مدیر منطقه 10 شهرداری کرج از صدورسه هزارو 587 فیش عوارض نوسازی در این منطقه از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و پرداخت به موقع آن از سوی شهروندان را گامی جهت تامین منابع مالی جهت تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی و خدماتی دانست.
عباس کمالی روستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج افزود: این میزان فیش عوارض نوسازی مبلغی بالغ بر 16 میلیارد ریال را در برداشته است.

وی با اشاره به نیاز شهرداری‌ها به جذب درآمدهای پایدار، اظهار امیدواری کرد: شهروندان مشارکت لازم را در پرداخت به موقع آن داشته باشند.

کمالی روستا گفت: تأمین امکانات رفاهی در زمینهٔ های توسعه و عمران و آبادانی شهر، بهبود وضعیت ترافیک، تأمین فضای سبز، احداث و تجهیز پارک‌های محله‌ای، بهبود وضعیت معابر درون‌شهری و ... ازجمله وظایف این دستگاه بوده که اجرایی شدن آن تنها با تعامل شهروندان و پرداخت عوارض نوسازی و بهاء خدمات شهری محقق می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: امید است با همکاری و همیاری شهروندان این منطقه در پرداخت به موقع عوارض نوسازی، ضمن برخورداری از حداکثر تخفیف اعمال شده در عوارض مذکور، شاهد رونق فعالیت های شهرداری در جهت توسعه و آبادانی شهر باشیم.

وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به رشد و توسعه شهری و طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، درصدد هستیم تا درآمدهای حاصل از وصول این عوارض برای تسریع در ارتقای کمی و کیفی خدمات‌رسانی به شهروندان استفاده شود.

 
معصومه مهتاب

صدور بیش 3 هزار فیش عوارض نوسازی منطقه 10 کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.