1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 55367
تاریخ ثبت : 1395/10/18-09:36
برای نخستین بار؛
شورای سیاست گذاری" جشنواره ملی انتقال تجربیات مدیران" در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برگزار شد

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج از برگزاری اولین جلسه شورای سیاست گذاری "نخستین جشنواره ملی انتقال تجربیات مدیران" در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با حضور مسئولان و مدیران ذیربط خبر داد.
سید علی اکبر میروکیلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر عنوان کرد:  اولین جلسه شورای سیاست گذاری "نخستین جشنواره ملی انتقال تجربیات مدیران" در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در دفتر معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری این کلانشهر برگزار شد.
 
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج باقدردانی از حمایت کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: در جلسه مذکور محمد صادق باغستانی رئیس کمیسیون فرهنگی، مجید کاویانی رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی، میر ابراهیم صدیق عضو شورای اسلامی شهر کرج، مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه خوارزمی، امیر حسین اسدی رئیس مرکز شکوفایی صنایع فرهنگی، غلامرضا حمیدی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز، مصطفی رعیتی مسئول پیگیری ویژه شهردار حضور داشتند.
 
میروکیلی ادامه داد: اولین جلسه شورای سیاست گذاری "نخستین جشنواره ملی انتقال تجربیات مدیران" در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با اولویت بررسی شیوه های اطلاع رسانی و جلب مشارکت مدیران به منظورشرکت در این جشنواره و اشتراک گذاری تجربیات  و موضوعاتی نظیر شیوه های اجرایی و سیاست گذاری های کلی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 
این مسئول بیان کرد: مسئولان حاضر در این جلسه در خصوص موضوعات ذکر شده به تبادل نقطه نظرات با یکدیگر پرداختند و رئیس مرکز شکوفایی صنایع فرهنگی نیز، گزارشی کامل از روند برگزاری و شکل گیری "نخستین جشنواره ملی انتقال تجربیات مدیران" در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی ارائه داد.

معاون فرهنگی شهردار کرج با تشریح محور های نخستین جشنواره انتقال تجربیات مدیران در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزش خاطر نشان کرد: تجربیات مدیران در کاهش آسیب های اجتماعی، تجربه مدیران در تدوین برنامه های استراتژیک، تجربه مدیران در استفاده درست و بهینه از فضای مجازی و فناوری های نوین، تجربه مدیران در هم افزایی و مشارکت همه جانبه دستگاهها در راستای واگذاری امور فرهنگی به مردم و نهادهای مردم محور مهمترین بخش های رقابتی این جشنواره ملی است.
 
وی در پایان سخنان خود یادآور شد: مدیران و علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند تجربیات خود را حداکثر تا 15 بهمن ماه سال جاری به دبیرخانه "نخستین جشنواره ملی انتقال تجربیات مدیران" در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی ارسال نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در اختتامیه این جشنواره نیز در اسفند ماه سال 95 به سایت www.modiranefarhangi.ir مراجعه کنند.
 

"نخستین جشنواره ملی انتقال تجربیات مدیران " در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.