1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55363
تاریخ ثبت : 1395/10/15-12:47

پیام مدیریت شهری کرج به مناسبت روز گزینش

شورا و شهرداری کلانشهر کرج با صدور پیامی سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام راحل مبنی بر تشکیل هسته گزینش در نهادها به منظور بکارگیری نیروهای انقلابی، متخصص و متعهد در جهت خدمت صادقانه و خالصانه به ملت شریف ایران اسلامی را به فعالان این عرصه خطیر تبریک گفت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در پیام صادره از سوی شورای اسلامی و شهرداری کرج که نسخه ای از آن جهت بازنشر در اختیار ما قرار گرفت، آمده است:
 
«بسم الله الرحمن الرحیم
 
ان الله یامرکم ان تؤدو الا مانات به اهلها
 به درستی که خداوند به شما امر می کند که امانت ها را به اهلش بسپارید 
سوره نساء آیه 58
 
امر گزینش ضرورتی عقلی، منطقی و انکارناپذیر است. مهمترین رکن کارآیی حکومت ها، جذب نیروی انسانی کارآمد با 2 شاخصه مهم تعهد و تخصص می باشد که بر مبنای ارزیابی علمی و تخصصی و معیارهای ارزشی و فرهنگی حاصل می گردد.
 
گزینش سنت الهی است و پروردگار عالم با برگزیدن بندگان خالص و برترین انسان ها هدایت بشر را آغاز نمود. اساسا گزینش در زندگی انسان از بدو تولد تا پایان عمر وجود داشته و انتخاب درست و شایسته ملاک ها و ضوابط خاص خود را دارد که در قرآن کریم و روایات اشارات فراوانی به آن شده است. 
همچنین توانمندی دولت ها و حکومت ها منوط به کارآیی آن ها در انجام مسئولیت های محوله و جلب رضایت عمومی می باشد. نظام اداری هرکشور مظهر وجاهت، مشروعیت و تجلی اعتقادات، باورها و ارزش های معنوی آن کشور می باشد؛ از این رو یک جامعه دینی علوی در راستای نیل به ارزش های والای خود، شایسته است از کارگزارانی که برخوردار از شایستگی های علمی و اخلاقی و صفات حسنه باشند بهره مند گردد.
 

شورای اسلامی شهر کرج فرا رسیدن پانزدهم دی ماه، سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل گزینش را گرامی می دارد و صمیمانه برای تامی افرادی که خالصانه و صادقانه امر مهم بررسی صلاحیت پرسنل مدیریت شهری کرج را بر عهده دارند، سلامت مزید و عزت سدید خواستاریم و امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) روح امید و نور معنویت بیش از پیش در خانواده بزرگ مدیریت شهری کرج موجبات رشد و توسعه همه جانبه این حوزه را در راستای نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم نماید.
 
شورای اسلامی شهر کرج»

مرتضی اکبری

شورای شهر کرج روز گزینش
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.