1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55359
تاریخ ثبت : 1395/10/15-14:42
ترکاشوند در جلسه شورای برنامه ریزی عنوان کرد:
پروژه جنگل کاری 400 هکتاری باغستان برکات بسیاری برای استان البرز خواهد داشت

شهردار کرج در جلسه شورای برنامه ریزی مدیران شهری این دستگاه بر اهمیت پروژه 400 هکتار جنگل کاری باغستان برای مدیریت شهری ایران کوچک تاکید کرد و گفت: پروژه مذکور بزرگترین پروژه گردشگری و محیط زیستی استان البرز است که منشاء خیر و برکات بسیاری برای شهر و شهروندان به حساب می آید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عصر دیروز، جلسه شورای برنامه ریزی شهرداری کرج با حضور شهردار، قائم مقام، معاونان، مدیران عامل سازمانها، مدیران مناطق 12گانه و مدیران ستادی شهرداری این کلانشهر برگزار شد.

شهردار کرج در ابتدای این جلسه با تبریک به مناسب فرارسیدن سالروز صدور فرمان امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل هسته گزینش گفت: هسته گزینش شهرداری کرج از آغاز فعالیت در این دستگاه تا کنون عملکرد بسیار مطلوب و چشمگیری داشته است و توانسته از سوی وزارت کشور بر اساس انجام وظایف در چارچوب مقررات و قوانین رتبه برتر را در میان هسته گزینش شهرداری کلانشهر در کشور بدست آورد.

علی ترکاشوند در ادامه سخنان خود به قدردانی استاندار البرز از شهرداری کرج به دلیل فعالیت های مطلوب این دستگاه در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری البرز همزمان با هفته پژوهش اشاره کرد و گفت: بر این اساس شهرداری ایران کوچک به عنوان غرفه برتر دستگاههای اجرایی استان انتخاب شده است.

ترکاشوند در بخشی دیگر از سخنان خود به دیدار با اعضای دبیرخانه دانشجویی اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به پتانسیل و ظرفیت های دبیرخانه مذکور برآنیم تا با کارگروه های تخصصی این دبیرخانه در حوزه های عمران، شهرسازی، زیباسازی و ... جلسات متعددی را برگزار نماییم تا در اجرای پروژه های شهری کرج از توان جوانان و دانشجویان بهره مند شویم؛ توجه مدیران عامل سازمانها و مناطق 12گانه این دستگاه به این مهم نیز از سوی شهردار کرج در دستور کار مدیران ذیربط قرار گرفت.

این مسئول ارشد شهری در ادامه از برگزاری جلسه ای با حضور معتمدین محلات کرج خبر داد و گفت: دیدار با معتمدین محلات شهر، دستاوردهای بسیار مثبتی برای ارائه خدمات این دستگاه به شهر و شهروندان بر اساس انعکاس نیازهای مردم دارد و مدیریت شهری کرج بر برگزاری اینگونه دیدارها تاکید دارد و از انتقادات سازنده معتمدین برای عمران و آبادانی هر چه بیشتر شهر استقبال می کند.

وی همچنین از اهمیت بالای پروژه جنگل کاری 400 هکتاری باغستان به عنوان بزرگترین پروژه گردشگری و محیط زیستی استان البرز برای مدیری شهری کرج سخن گفت و یادآور شد: این پروژه با همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در کمترین زمان ممکن در حال اجرایی شدن می باشد که 10 میلیارد تومان اعتبار نیز برای احداث آن تخصیص داده شده است که امید می رود تا پایان اسفند ماه سال جاری کاشت درختان در آن به پایان برسد.


 

بنفشه سادات آقایی

شهردار کرج پروژه جنگل کاری شورای برنامه ریزی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.