1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55358
تاریخ ثبت : 1395/10/15-11:43
عباسی هشدار داد:
لزوم تسریع در اجرای پروژه تقاطع شهید آجرلو/ پیمانکاران تعلل نکنند

عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر لزوم پیگیری عملکرد پیمانکار پروژه تقاطع غیر همسطح شهید آجرلو اظهار داشت: روند اجرایی این پروژه بسیار کند پیش می رود و لازم است پیمانکار با سرعت عمل بیشتری اجرای پروژه را پیگیری کند.
امیر حسام عباسی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ضمن تذکر به پیمانکار پروژه غیر همسطح شهید آجرلو اظهار داشت: در بازدید های به عمل آمده از این پروژه متاسفانه شاهد روند اجرایی بسیار کند از سوی پیمانکار هستیم که لزوم پیگیری از سوی مدیریت شهری احساس می شود، چرا که با وضعیت ترافیکی که در این محل حکم فرما است، آبروی چهار ساله شورای شهر و شهرداری و همچنین شهر کرج در میان است.
 
وی تاکید کرد: با توجه به انحراف ترافیکی ایجاد شده در مسیر اجرای این پروژه لازم است نظارت دقیق تری بر روند تسریع بخشی به اجرای پروژه صورت گیرد زیرا با اجرای ضعیف این پروژه به لحاظ زمان بندی، زحمات چهار ساله شورای شهر نیز زیر سوال خواهد رفت و لازم است به صورت جدی و ویژه این موضوع پیگیری و بررسی شود.
 
عباسی ادامه داد: این پروژه هسته مرکزی شهر را مسدود کرده و انتظار می رود با بکارگیری نفرات بالاتر جهت سرعت بخشی به اجرای آن تلاش نماید و پیمانکار با جدیت بیشتری به ادامه کار اهتمام ورزد و حتی اگر مقدور بود پیش از موعد به اتمام پروژه همت بگمارد چرا که تقاطع غیر همسطح شهید آجرلو از جمله پروژه هایی است که نقش بسزایی در ترافیک شهر خواهد داشت.
 
لزوم نظارت بر اجرای پروژه شهید آجرلو

وی با بیان اینکه احداث سازه نگهبان، بنابر نظر کارشناسی در نهایت به 5 روز زمان احتیاج دارد، عنوان کرد: این در حالی است که اجرای سازه نگهبان در پروژه شهید آجرلو 15 روز طول کشید و با توجه به اینکه اجازه انحراف ترافیکی داده شده بود، انتظار می رفت با سرعت بیشتری انجام شود.
 
عباسی خاطر نشان شد: از شهرداری کرج انتظار داریم با توجه به عملکرد مناسبی که در این چند ساله داشته است، نظارت دقیق تری بر این پروژه داشته باشد.

وی در پایان از شهروندان به دلیل تحمل شرایط به وجود آمده در راستای اجرای پروژه ها تشکر کرد و افزود: دغدغه مدیریت شهری، آسایش شهروندان و ایجاد دسترسی مناسب به جای جای شهر و سهولت در این امر است که با اتمام پروژه هایی از قبیل، بلوار ماهان، تقاطع غیر همسطح شهید آجرلو، شهید کیانپور و بزرگراه شمالی و همچنین بازگشایی پروژه مهر ویلا(محتشم) تا حد زیادی به این مهم دست خواهیم یافت.

زهرا قاسمی

تعلل کم کاری شهید آجرلو
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.