1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55357
تاریخ ثبت : 1395/10/15-11:08
فیروزبخت در نشست صمیمی با معتمدین استان؛
معتمدین پل ارتباطی میان مردم و مسئولان هستند/حرکت کرج در مسیر آبادانی است

مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج با اشاره به اهمیت تعامل میان مردم و مسئولان، معتمدین را پل ارتباطی میان مردم و مسئولان دانست.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهرداد فیروزبخت در دویست و پنجاه و هفتمین نشست معتمدین استان البرز به میزبانی این سازمان، ضمن تقدیر و تشکر از حضور این عزیزان، معتمدین البرز را پل ارتباطی میان مردم و مسئولین در جهت حل معضلات عدیده خواند و به تشریح فعالیت درون و برون سازمانی اشاره کرد.

این مسئول در ادامه به تاریخچه سازمان و اهم فعالیت های آن پرداخت و به نیازهای کلانشهر کرج با توجه به رشد جمعیت صد درصدی  آن طی سال های گذشته اشاره کرد و گفت: زیرساخت های شهر کرج در سالهای گذشته دچار تحولات عظیمی شده و به لحاظ جغرافیایی، خدماتی و مشکلات موجود هیچ شهری در کشور به این شکل نبوده و با تدابیر اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کرج طی چهار سال گذشته، کلانشهر کرج به سمت عمران و آبادانی در عرصه مدیریت شهری حرکت کرده است.

وی با اشاره به اینکه سازمان پایانه های مسافر و بار نیز از این امر مستثنی نبوده و طرح های مختلفی اجرا و یا در دست بررسی و عملیاتی شدن دارد، ادامه داد: از اقدامات سازمان می توان به احداث پل ارتباطی پایانه شهید کلانتری در راستای کاهش ترافیک حاشیه این پایانه، مطالعات احداث ۳۲ جایگاه سوخت تک ردیفی، مکان یابی و مطالعات دو پایانه شمال و جنوب ، احداث مستحدثات جدید پایانه شهید کلانتری، مدیریت بار درون شهری و برون شهری و چند مورد دیگر اشاره کرد.

در ادامه جلسه، معتمدین استان به طرح سوالات مختلف در خصوص خدمات سازمان و اقدامات آتی پرداختند و معاونین و مدیران سازمان پاسخگوی آنان بودند.

در ادامه سید جواد موسوی معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان به ارائه گزارش فعالیتهای حوزه خود پرداخت و از پایانه شهید کلانتری به عنوان گذرگاه فرهنگی شهر کرج یاد کرد و افزود: با ورود و خروج روزانه ۳۰۰ دستگاه اتوبوس از استان های مختلف کشور به پایانه شهید کلانتری، این پایانه  می تواند به مرکز انتقال تجارب مدیریت شهری و فرهنگی در همه ‌ عرصه ها تبدیل شود.

وی همچنین به گزارش در خصوص مدیریت پایانه های سواری بین شهری  اشاره کرد و افزود: با طرح های ارائه شده و پیگیری های به عمل آمده تا پایان سال جاری بهسازی و مرمت و حل معضلات این پایانه ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

علی جابری، معاون فنی و بهره برداری سازمان نیز از اقدامات عمرانی سازمان سخن گفت و به تملک اراضی مورد نیاز سازمان اشاره کرد و ادامه داد: با پیگیری های به عمل آمده و نیازهای سازمان، اراضی مورد نیاز احداث جایگاه های تک ردیفی، سوخت پایانه های شمال و جنوب با رعایت قوانین  و استانداردها و عارضه سنجی محیطی در حال اقدام می باشد  که به زودی نتیجه این امور به اطلاع عموم خواهد رسید.

همچنین محمد محسنی، دبیر مجمع معتمدین استان البرز به معرفی مجمع و اعضای آن پرداخت و از اهداف و مسئولیت های اعضا سخن گفت.

این جلسه که با حضور چهره های شاخص و صاحب نظر استان و مهمان ویژه، پدر اولین شهید مدافع حرم استان، شهید بزرگوار محسن کمالی دهقان برگزار شد. به بحث و تبادل نظر در خصوص اهم مسائل شهری و استانی مربوط به حوزه مدیریت شهری پرداخته شد.

در پایان این جلسه مدیرعامل سازمان از حضور معتمدین استان به ویژه پدر شهید مدافع حرم، کمالی دهقان تقدیر و تشکر نموده و روابط بیشتر مسئولین و معتمدین دردآشنا را بازوی توانمند مدیریت شهری خواند.

 

نازنین فرضی زاده

معتمدین پایانه ها شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.