1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55356
تاریخ ثبت : 1395/10/15-10:50
با همت معاونت شهرسازی و معماری؛
جلسه "طرح انسجام بخشی به بافت و کالبد مسکونی شهر کرج" برگزار شد

مدیر کل امور شهرسازی شهرداری کرج گفت: جلسه ای با حضور مشاورین طرح تفصیلی آتی شهر کرج به منظور هماهنگی در رابطه با طرح انسجام بخشی به بافت و کالبد مسکونی این کلانشهر برگزار شد.
علی خدابنده لو این مطلب را در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اعلام کرد و گفت: جلسه هماهنگی در خصوص طرح انسجام بخشی به بافت و کالبد مسکونی شهر کرج با حضور مشاوران طرح تفصیلی آتی شهر در محل شهرداری این کلانشهر برگزار شد.

مدیر کل امور شهرسازی شهرداری کرج بیان کرد: در جلسه مذکور مدیران و کارشناسان اداره سیما و منظر شهری و بافت فرسوده شهری شهرداری کرج، مدیر پروژه طرح تفصیلی شهر و همچنین مشاوران زون های چهارگانه طرح تفصیلی و مهندسان مشاور نقش پیراوش حضور داشتند.

خدابنده لو ادامه داد: هدف از تهیه، تدوین و اجرای طرح انسجام بخشی به بافت و کالبد مسکونی شهر کرج، بررسی خصوصیات مختلف محلات این کلانشهر از جمله جنبه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، کالبدی و... می باشد.

این مسئول تاکید کرد: در تلاشیم با اجرای این طرح با توجه به پتانسیل و ظرفیت های محلات شهر کرج، روند جدایی گزینی در این محلات را به حداقل برسانیم و این جلسه نیز به منظور هماهنگی و جلوگیری از موازی کاری های احتمالی طرح انسجام بخشی به بافت و کالبد مسکونی شهر با طرح تفصیلی برگزار گردید.

وی ادامه داد: بررسی موضوعاتی نظیر جایگاه طرح انسجام بخشی به بافت و کالبد مسکونی شهر کرج و میزان تطابق آن با طرح های فرادست با حضور مشاوران چهارگانه طرح تفصیلی از دیگر محورهای این جلسه بود که با تبادل نقطه نظرات نتایج مطلوبی حاصل شد. 

بنفشه سادات آقایی

طرح انسجام بخشی به بافت و کالبد مسکونی معاونت شهرسازی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.