1397/02/03

. دوشنبه

4/23/2018
کد مطلب : 55354
تاریخ ثبت : 1395/10/15-11:17
آقاشریفی درنشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی؛
روابط عمومی ها با اعتماد مدیران ارشد خود تقویت می شوند

مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج با اشاره به نقش تاثیرگذار روابط عمومی ها در نهاد و سازمانها جهت آگاه سازی از اقدامات اجرایی، گفت: روابط عمومی ها با اعتماد مدیران ارشد خود تقویت می شوند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، وحید آقاشریفی در نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی که شامگاه روز گذشته در محل استانداری برگزار شد، اظهار داشت: ارتباط و تعامل مناسب بین مدیران و مسئولان روابط عمومی موجب بالندگی و تقویت ساختارهای سازمانی می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه استفاده از توانمندی روابط عمومی و ابزارهای قوی مانند رسانه می تواند ارگان ها را در پیشبرد اهدافشان یاری کند، گفت: روابط عمومی ها به وسیله ابزارهای اطلاع رسانی می توانند تعامل بین مدیران و مردم را فراهم کنند.

مدیرکل اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج با بیان اینکه روابط عمومی زبان گویا، چشم بینا و گوش شنوای هر مجموعه است، اضافه کرد: تجهیزات این مجموعه نقش پررنگی در ارتقاء عملکرد این واحد دارد و مجهز کردن آن جهت اجرای کامل وظایف از ضروریات به شمار می رود.

وی در ادامه از تیم خبری و اطلاع رسانی مستقر در شهرداری کرج یاد کرد و با اشاره به اینکه شهرداری کرج در کشور اولین نهادی است که رادیو اتوبوس را راه اندازی کرده و با مخاطبان خود از این طریق ارتباط گرفته است، استودیو رادیو، سایت پایگاه خبری، رسانه تصویری و سامانه پیامک را از دیگر تجهیزات این نهاد در حوزه روابط عمومی نام برد.

آقاشریفی در پایان ضمن اعلام آمادگی روابط عمومی شهرداری برای همکاری با سایر نهادهای شهری و استانی اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرداری کرج امکان ارتباط با شهروندان از طریق رادیو اتوبوس را دارد در صورتی که مسئولان تمایل به انتقال اطلاعات از این طریق هستند، می توانند موضوعات مربوطه را در اخیتار ما قرار دهند تا اطلاع رسانی انجام شود.

 نازنین فرضی زاده

روابط عمومی هم اندیشی استانداری شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.