1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55338
تاریخ ثبت : 1395/10/14-13:47
از سوی معاونت خدمات شهری؛
65 ,واحد بنای غیرمجاز و غیراصولی خط 4 حصار تخریب شد

معاون خدمات شهری شهرداری کرج از تخریب 65 واحد از بناهای احداثی غیرمجاز و غیراصولی در خط 4 حصار خبر داد.
حسن مدیرروستا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اعلام کرد و انجام آن را در پی صدور دستور دادستان شهر کرج و همکاری نیروی انتظامی ذکر کرد.

وی گفت: با دستوری که از سوی دادستانی به معاونت خدمات شهری کرج ابلاغ شد، نیروها و تجهیزات این دستگاه به محل مذکور اعزام و تعداد 65 دستگاه بنای احداثی غیرمجاز و غیراصولی فاقد پروانه تخریب شد.

به گفته این مسئول، طبق اعلام دادستانی، این بناها که مجموع آن 97 دستگاه می باشد و در دو فاز به طول کامل تخریب خواهند شد، همگی به محل تهیه و توزیع مواد مخدر تبدیل شده است و نیروهای خدمات شهری شهرداری کرج پس از تخلیه اماکن نسبت به تخریب آنها اقدام کرده اند.

مدیرروستا، تعداد نیروها و تجهیزات به کار رفته در عملیات تخریب این بناها را نیز ذکر کرد و افزود: از هر منطقه شهرداری کرج تعداد 20 نیروی کارگری به محل اعزام شدند که در مجموع شامل 240 نفر می باشند. همچنین 20 نیروی ستادی در محل عملیات حضور داشتند.

معاون شهردار کرج در امور خدمات شهری اذعان داشت: برای عملیات تخریب بناهای ذکر شده حدود 20 دستگاه ماشین آلات سنگین به کار گرفته شد و همه این اقدامات با همراهی و همکاری نیروی انتظامی انجام گرفت.

مدیرروستا بیان داشت: تخریب واحدها در تپه الله اکبر واقع در خط 4 حصار بوده است.

عادله سادات ارشادی

خط 4 حصار تخریب کرج معاونت خدمات شهری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.