1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55337
تاریخ ثبت : 1395/10/14-13:47
با صرف 4 هزار تن آسفالت:
معابر شهرک جهان نما و جاده مخصوص در منطقه 11 کرج زیرسازی و آسفالت شد

مدیر منطقه 11 شهرداری کرج، اقدامات عمرانی در خصوص توسعه زیر ساختهای شهری را تشریح کردو طی آن از آسفالت شهرک جهان نما، جاده مخصوص و خط چهارم حصار با صرف چهار هزار تن آسفالت خبر داد.
حسین شریف کاظمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر گفت: با وجود محدودیت های اعتباری و تراکم پروژه های عمرانی سطح منطقه 11کرج، کارسنجی و اقدامات کارشناسی جهت آسفالت خیابان ها، در دستور کار منطقه قرار گرفت.

این مسئول در ادامه افزود: روند اجرای فعالیت‌های عمرانی منطقه اعم از زیرسازی و روکش آسفالت، با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات منطقه در راستای تأمین رفاه، آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان از اولویت‌های اجرایی منطقه است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر چندین عملیات در سطح منطقه اجراشده است، عنوان کرد: در این خصوص ارزیابی‌های لازم نسبت به شناسایی و ساماندهی معابری که نیاز به ترمیم و تعویض روکش آسفالت دارند، صورت گرفته است.

شریف کاظمی افزود: اجرای عملیات آسفالت در شهرک جهان نما، خلج آباد زیر پل کلاک، خط چهارم حصار، خیابان ارشاد وجاده مخصوص صورت گرفت.

وی در خصوص بهسازی جداول معابر گفت: جدول گذاری در میدان اسکندری به طول 12 متر، شهرک جهان نما به طول 300 متر، میدان کرج پشت اداره برق به سمت خط 1 حصار به طول 16 مترو در کلاک بالا خیابان صابری به طول 100 متر صورت گرفته است.

مدیر منطقه 11 کرج در پایان خاطرنشان کرد: آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی به‌عنوان یک اولویت مهم در دستور کار این منطقه قرار دارد و برای عمران و نوسازی معابر و محلات برنامه‌های مختلفی بر مبنای دستورالعمل‌هایی تعیین‌شده است.

سمیه احمدی

با صرف 4 هزار تن آسفالت بهسازی زیرسازی معابر شهرک جهان نما و جاده مخصوص
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.