1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55331
تاریخ ثبت : 1395/10/14-11:59
فردا؛
شهردار کرج در محل بزرگترین پروژه زیست محیطی استان با اصحاب رسانه به گفتگو می نشیند

به منظورآشنایی بیشتر اصحاب رسانه و خبرنگاران با پروژه تفریحی و گردشگری باغستان، شهردار کرج فردا با حضور در محل این پروژه بزرگ زیست محیطی استان با اصحاب رسانه به گفتگو می نشیند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، طبق برنامه ریزی های به عمل آمده فردا پانزدهم دی ماه با حضور شهردار کرج، مسئولان و مدیران شهری، خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل پروژه بزرگ زیست محیطی باغستان گرد هم  می آیند تا ضمن بازدید از این پروژه مهم با کلید دار شهر  کرج و سایر مسئولان به گفتگو بپردازند.

این گرد همایی با هدف آشنایی بیشتر این قشر به عنوان حامیان مدیریت شهری با پروژه های فضای سبز انجام می شود و با توجه به اینکه رشد فرهنگی و توسعه در هر شهری مستلزم عزم جدی و نگاه ویژه ای است که عموم به عملکرد مجموعه های تحت پوشش شهرداری دارند و در این بین خبرنگاران در تحقق این مهم ایفای نقش می کنند، حضور آنان  در جمع مسئولین و مدیران شهری نیز می تواند نقش بسزایی در انعکاس عملکرد سازمان های تحت پوشش شهرداری به ویژه سازمان پارک ها ایفا می کند.

شایان ذکر است، 
پروژه تفریحی و گردشگری باغستان با مساحتی بالغ بر هزار  هکتار  می باشد و فاز اول آن در مساحت 400  هکتار جنگلکاری شده  است و در حال حاضر حدود  25  درصد از این پروژه به مرحله اجرا در آمده است.

قابل ذکر است مجموعه مدیریت شهری کرج از  کلیه خبرنگاران و اصحاب رسانه دعوت می نماید جهت  بازدید از این پروژه زیست محیطی و گردشگری استان در روز چهارشنبه 15 دیماه ساعت 11  در محل دهکده تفریحی و گردشگری باغستان،  واقع در ورودی شماره 2 ابتدای جاده آتشگاه حضور بهم رسانند.
 

نازنین فرضی زاده

اصحاب رسانه باغستان تفریحی گردشگری شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.