1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55330
تاریخ ثبت : 1395/10/14-13:20
احمدی پرگو خبر داد:
جمع آوری پرونده های دستی شهرسازی تا پایان سال/ اجرای قانون پیش فروش آپارتمانها در کرج

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: راه اندازی سیستم اتوماسیون شهرسازی در مناطق 12گانه، تهیه طرح تفصیلی جدید شهر کرج، اجرایی کردن قانون پیش فروش آپارتمانها در سطح شهر و محrق ساختن طرح پیاده محوری در برخی نقاط شهر از جمله اهداف این معاونت می باشد که تا کنون اقدامات چشمگیری را در این زمینه به انجام رسانده است.
احدالله احمدی پرگو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج عنوان کرد: معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج سه هدف کلی را در راستای خدمات رسانی کیفی به شهروندان و تسهیل در ارائه خدمات به ارباب رجوع دنبال می کند.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج اظهار داشت: اولین هدف این معاونت راه اندازی جامع و کامل اتوماسیون شهرسازی در مناطق 12گانه شهرداری این کلانشهر است و طی جلسات متعدد و منظم با سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات در حال پیگیری این امر هستیم که با تلاش پیمانکار منتخب، اتوماسیون شهرسازی را بزودی راه اندازی نماییم.

احمدی پرگو ادامه داد: تحقق اتوماسیون شهرسازی در مناطق کلانشهر کرج نیازمند کمک هر چه بیشتر مدیران مناطق، آموزش پرسنل و اجرای ضوبط و مقررات در این زمینه می باشد و تمامی تلاش معاونت معماری و شهرسازی شهرداری ایران کوچک آن است تا پایان سال برای راه اندازی اتوماسیون مذکور در این دستگاه پرونده های دستی را جمع آوری کند.

این مسئول خاطر نشان کرد: تهیه طرح تفصیلی جدید شهر کرج، اجرایی کردن قانون پیش فروش آپارتمانها و انجام طرح پیاده محوری در برخی از نقاط شهر از دیگر اولویت های معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج است که اقدامات مطلوب و چشمگیری در این زمینه اجرایی شده است و مطالعات کارشناسی برای تحقق هر چه بیشتر موارد مذکور با جدیت هر چه تمام ادامه دارد تا در حداقل زمان ممکن به بهره برداری برسند.

 

بنفشه سادات آقایی

احمدی پرگو اتوماسیون شهرسازی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.