1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55327
تاریخ ثبت : 1395/10/14-11:51
مدیر منطقه 2 شهرداری کرج:
مدیریت صحیح مالی توسعه بهره وری را به دنبال دارد

مدیر منطقه 2 شهرداری کرج، عنوان کرد: مدیریت صحیح مالی توسعه بهره وری را به دنبال دارد.
شهرام وارسته در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: عملکرد شفاف و انضباط مالی با اتخاذ برنامه های پیش بینی شده در راستای سیاست های کلان مدیریت شهری شاخص ترین و عمده ترین برنامه در 9 ماهه سال جاری بوده است.

وارسته گفت: کلیه کسورات پرسنلی و معوق پرداخت شده همچنین کسورات مالیاتی پیمانکاران نیز تسویه گردید که با توجه به مشکلات فراوان تلاش داریم با نظم و انضباط اسناد مالی حوزه مالی و پشتبانی منطقه را به لحاظ کمی و کیفی ارتقاء دهیم.

وی افزود: یکی از نیازهای اساسی در عرصه مدیریت و بهبود هزینه ها نظارت بر درستی جذب منابع مالی در ظرفیت ها و امور پیش بینی شده حسب برنامه بوده که با تلاش همه پرسنل و در راس آن مدیریت صحیح وجهادی بدرستی انجام پذیرفته است.
                  
این مسئول خاطرنشان کرد: رسیدگی صحیح به اسناد از دیگر فرایندهای حوزه مالی است که توانسته ایم  در مدیریت هزینه کردها و جذب اعتبارات بسیار مفید واقع شود.

وی با بیان اینکه کندی در روند رسیدگی به اسناد و مدیریت مالی، در حقیقت موجب اتلاف زمان خواهد شد، افزود: اتلاف زمان اتلاف منابع و فرصت های کار درست را از مجریان می گیرد، تلاش داریم تا کارهای مالی و پشتیبانی بموقع انجام گردد تا این شیوه بتواند نقش مورد انتظار را در عرصه ارتقای کارائی و بهره وری ایفا نماید.

مدیر منطقه 2 شهردای کرج در ادامه افزود: سعی داریم با کمترین معضلات در زمینه مسائل مالی و با راهکارهای مطلوب با مدیریت بهینه منابع مالی به شهر و شهروندان خدمات عمرانی، شهرسازی، فضای سبز و... را ارائه دهیم.

وی در پایان با اشاره به شعار سال وتاکیدات مدیریت شهری گفت: با به حداقل رساندن مشکلات مالی بر مبنای سیاست های اقتصاد مقاومتی علاوه بر کاهش هزینه ها، خدمات با بالاترین میزان کیفیت در شهر ارائه شود.

سمیه احمدی

مدیریت صحیح مالی توسعه بهره وری را بدنبال دارد شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.