1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55326
تاریخ ثبت : 1395/10/14-11:56
جابری؛
شاه تیر های پل ارتباطی پایانه شهید کلانتری کرج نصب شد

معاون فنی و بهره برداری سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج از نصب شاه تیرهای پل ارتباطی پایانه شهید کلانتری و محوطه فنی بار خبر داد.
علی جابری در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر و با اشاره به اخذ مجوز شورای ترافیک استان مبنی بر انسداد مسیر زیرگذر البرز، عنوان کرد: با توجه به مجوز صادره از ساعت 12 شب لغایت 4 صبح، عملیات نصب پل ارتباطی و مسیر های شمال به جنوب و جنوب به شمال این محدوده از ساعات یاد شده تا ده روز آینده نیز با کندی حرکت مواجه خواهد بود.

این مسئول از نصب شاه تیر های پل ارتباطی در سه شب گذشته خبر داد و گفت: این شاه تیر ها پس از ساخت در کارگاه به محل نصب منتقل و نصب آن در دو شب گذشته انجام شد.

معاون فنی و بهره برداری سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج، اضافه کرد: پس از اتمام عملیات تیر گذاری، نصب کامل عرشه پل به سرعت اتمام می شود.

جابری در پایان به سرعت بخشی عملیات بهره برداری از پل ارتباطی اشاره و بیان کرد: پس از نصب عرشه پل ارتباطی، اصلاح هندسی مسیر دسترسی این پل در دستور کار قرار خواهد گرفت و انشاءالله تا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

 نازنین فرضی زاده

عرشه پل ارتباطی شهید کلانتری شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.