1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55321
تاریخ ثبت : 1395/10/14-11:55
به دنبال تاکید شهردار؛
پیوست های زیباسازی به پروژه های شهری کرج اضافه شد

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج از اضافه شدن پیوست زیباسازی به پروژه های شهری کرج خبر داد و افزود: این مهم با پیگیری سازمان و دستور شهردار اجرایی شده است.
حسین عطایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه زیباسازی در تمام پروژه های شهری نقش مهم و پررنگی دارد، ضروری است تا هنگام اجرای پروژه ها طرح های مربوط به زیبایی های بصری نیز بررسی شود و خوشبختانه این مهم محقق شد.

این مسئول ارتقاء منظر شهری را یکی از عوامل کیفی و مطلوب در شهر دانست و اضافه کرد: ظاهر گوناگون و ملموس شهر اعم از بناها، پل ها، جداره ها، فضای سبز، المان ها، نمای ساختما به عنوان پوسته شهری تاثیر بسزایی در ایجاد روحیه شاد بین شهروندان دارد.

وی ادامه داد: توجه به زیبایی ها در اجرای یک پروژه می تواند تنوع خاصی در آن ایجاد کند، به عنوان مثال نورپردازی در یک پروژه عمرانی نظیر پل می تواند جلوه آن را چند برابر مطلوب تر نشان دهد.

عطایی افزود: ارتقاء سطح شادابی در نمای بصری شهر و روحیه شهروندان مهم ترین هدف سازمان زیباسازی به شمار می رود و این سازمان در رسیدن به اهداف و سیاست های کلان خود در راستای کسب رضایت شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

این مسئول در پایان ضمن تقدیر از حمایت شهردار و اعضای شورا در پیشبرد اهداف سازمان زیباسازی جهت کسب رضایت شهروندان و ارتقاء زیبایی های شهری، اظهار امیدواری کرد: در آینده ای نه چندان دور شاهد خلق شهری نوین با طرح های زیباسازی خواهیم بود.

 

نازنین فرضی زاده

پیوست زیباسازی پروژه عمرانی شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.