1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55318
تاریخ ثبت : 1395/10/13-14:05
ارتقایی در بازدید از سایت حلقه دره؛
مدیریت پسماند کرج در رفع موانع توسعه موفق عمل کرده است

معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری البرز اقدامات مدیریت پسماند کرج در رفع موانع توسعه را موفق خواند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، خسرو ارتقایی طی بازدید چند ساعته از سایت دفع پسماند حلقه دره ضمن تقدیر از اقدامات سازمان مدیریت پسماند طی چند ماه اخیر در ایجاد عزم و اراده استانی اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری های مستمر این سازمان، مسئولان استان با مدیریت شهری در رفع موانع توسعه همگام شدند.

این مسئول با اشاره به اینکه در حال حاضر مدیریت پسماند البرز در مسیر استفاده از تکنولوژی های نوین گام بر می دارد، گفت: تلاش این سازمان موجب شده تا نگاه مسئولان ارشد در استان نسبت به مقوله پسماندها و مدیریت آن ویژه باشد.

وی با یادآوری اینکه مجموعه حاكميتي استان دغدغه پسماند را به خوبي دريافته است، خاطرنشان کرد: اکنون اقدامات لازم در خصوص تسهیل در رفع معضلات دیرینه مدیریت پسماندها در دستور کار قرار دارد.

ارتقایی همچنين با اشاره به دو جلسه اخير ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي با موضوع مديريت پسماند اين امر را نشان حساسيت و اراده دولت در اين حوزه خواند و اظهار امیدواری کرد: در آینده ای نه چندان دور شاهد تحول عظیم در بحث کنترل و مدیریت پسماندها در استان البرز و کلانشهر کرج خواهیم بود.

شایان ذکر است در این بازدید، معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری البرز، مدیرکل محیط زیست استان البرز، مدیر کل شهری و روستایی استانداری البرز و مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج حضور داشتند و پروژه های عمرانی سازمان مدیریت پسماند مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

 

نازنین فرضی زاده

مدیریت پسماند تفکیک زباله آموزش شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.