1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 55316
تاریخ ثبت : 1395/10/13-13:51

تنظیف علام ترافیکی منطقه 1 کرج/رنگ آمیزی بلوک های عابر پیاده

مدیرمنطقه 1 شهرداری کرج از تنظیف علائم ترافیکی و رنگ آمیزی بلوک های عابر پیاده به منظور ایجاد سهولت در تردد شهروندان و وسایل نقلیه خبر داد.
علیرضاکیان در گفتگو باخبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، اظهار داشت: اداره ترافیک منطقه  نسبت به تنظیف علائم ترافیکی و رنگ آمیزی بلوک های عابر پیاده در سطح منطقه اقدام کرده است.

کیان رنگ آمیزی 48 متر مربع بلوک های عابر پیاده را نیز از دیگر اقدامات اداره ترافیک منطقه ذکر و عنوان کرد: این اقدامات به منظور روان سازی ترافیک، افزایش ایمنی جان شهروندان و ایمن سازی معابر صورت گرفته است.

وی در ادامه سخنان خود از تنظیف و شستشوی 46 مورد از چراغ های راهنمائی رانندگی در سطح منطقه خبر داد و افزود: این عملیات جهت حفظ و نگهداری علائم ترافیکی در سطح مناطق صورت گرفته است.

وی همچنین افزود: با هماهنگی و همکاری معاونت خدمات شهری 120 فقره از تابلوها و تجهیزات ترافیکی سطح منطقه تنظیف و نگهداری شد.

مدیر منطقه 1 کرج با اشاره به اجرای طرح مذکور عنوان کرد: این عملیات در راستای تنظیف، شستشو علائم و تابلوهایی که در جریان بارندگی کثیف و موجب کاهش دید رانندگان شدند، انجام شد؛ اجرای این طرح در افزایش دید رانندگان و کم کردن آمار تصادفات نقش دارد.

وی با تاکید بر ضرورت اجرای پروژه های ترافیکی، این مهم را از اقدامات لازم برای شهرداری به منظور تسهیل در تردد وسایل نقلیه همچنین کاهش بار ترافیکی شهر دانست.

سمیه احمدی

تنظیف علام ترافیکی رنگ آمیزی بلوک های عابر پیاده شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.