1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55314
تاریخ ثبت : 1395/10/13-12:39
به همت سازمان پایانه های بار و مسافر؛
جایگاه های سوخت تک ردیفی در کرج جانمایی شد

مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج از جانمایی زمین های مورد نیاز جایگاه های سوخت تک ردیفی خبر داد.
مهرداد فیروزبخت در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به معرفی 32 زمین برای ساخت این جایگاه ها عنوان کرد: 20 زمین در محدوده مناطق 12 گانه کرج توسط کارشناسان شرکت نفت پس از بررسی های همه جانبه انتخاب و برای اجرای طرح احداث جایگاه های سوخت تک ردیفی تایید شد.

این مسئول از بازدید کارشناسان شرکت نفت از املاک پیشنهادی طی روز گذشته یاد و خاطر نشان کرد: زمین ها با موقعیت مناسب و اقدامات کارشناسی، انتخاب شدند؛ اقدامات بعدی در خصوص این تعیین تکلیف این جایگاه ها در دستور کار سازمان قرار می گیرد.

وی، کاهش سفر های درون شهری، کمک به کاهش آلودگی هوا و ترافیک را از مزایای اجرای این طرح بر شمرد و اضافه کرد: با احداث این جایگاه ها و دسترسی شهروندان به تامین سوخت روزانه خودرو، مدت زمان، سفرهای درون شهری، آلودگی هوا و ترافیک بصورت چشم گیری کاهش می یابد.

فیروزبخت در پایان از اتمام مراحل کارشناسی و فنی این جایگاه ها تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: با برنامه ریزی های انجام شده و نیازسنجی کلانشهر کرج به جایگاه های سوخت با کمترین حجم زمین، مراحل کارشناسی، بررسی های فنی و مهندسی این طرح همراه با رعایت استانداردهای شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی تا پایان سال جاری به پایان می رسد.

 

نازنین فرضی زاده

پایانه ها جایگاه سوخت بخش خصوصی شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.