1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55307
تاریخ ثبت : 1395/10/13-10:41

ساماندهی مطلوب پایانه حصارک مورد بررسی قرار گرفت

به منظور ساماندهی و جانمایی صحیح و اصولی ایستگاههای اتوبوسرانی و تاکسیرانی در پایانه حصارک جلسه ای در دفتر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در جلسه ای با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک، مدیران عامل سازمان‌های تاکسیرانی، اتوبوسرانی و پایانه‌های شهرداری کرج و همچنین کارشناسان حوزه ترافیک، مرتفع ساختن گره ترافیکی در پایانه حمل و نقل عمومی حصارک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ساماندهی و جانمایی صحیح و اصولی ایستگاه های تاکسیرانی و اتوبوسرانی پایانه حصارک و ارائه راهکارهای مطلوب جهت ارائه خدمات در زمینه حمل و نقل عمومی این از دیگر محورهای نشست مذکور بود.

همچنین با توجه به فعالیت سه سازمان تاکسیرانی، اتوبوسرانی و پایانه های شهرداری کرج در پایانه حصارک و ضرورت هماهنگی بین سازمانهای مذکور و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری این کلانشهر در راستای ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به شهروندان، مقرر شد با معرفی نمایندگان از سوی این حوزه ها پس از بازدیدهای میدانی نسبت به برطرف نمودن مشکلات احتمالی پایانه اقدامات لازم اجرایی گردد.

شایان ذکر است با توجه به حساسیت موضوع جابجایی تاکسی های شهرهای اقماری، مسئولان حاضر در جلسه پیشنهاد دادند تا با همکاری سازمانهای تاکسیرانی و اتوبوسرانی شهرداری کرج این مبحث برای امطرح شدن در شورای ترافیک استان البرز ارائه شود.

بنفشه سادات آقایی

معاونت حمل و نقل پایانه حصارک
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.