1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55306
تاریخ ثبت : 1395/10/13-10:29
رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج:
وصول 65 درصدی درآمد شهرداری کرج/ارزیابی مثبت عملکرد شهرداری کرج در مقایسه با تهران

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج با اشاره به وضع اقتصادی کشور ضمن مقایسه عملکرد شهرداری کرج با شهرداری‌های دیگر استان‌ها و برتری عملکرد کلانشهر کرج نسبت به تهران از وصول ۶۵ درصدی درآمد شهرداری این کلانشهر خبرداد.
رضا شریفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به برگزاری جلسه یکصد و سی و چهارم کمیسیون تلفیق اظهار داشت: در جلسات گذشته نیز در مرحله نخست موضوع درآمدها مطرح و مصوب شد.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج با بیان اینکه درآمدهای پیشنهادی از سوی شهرداری کمی تغییر کرد، افزود: در حال حاضر یک هزار و 860 میلیارد تومان از این درآمد مصوب شده است.

وی با عنوان این موضوع که احتمال اینکه این میزان در موقع متعادل‌ کردن بودجه تغییر کند، ادامه داد: در جلسات گذشته کمیسیون هزینه‌های جاری از قبیل خدمات شهری و اداری تعیین شده و این جلسه مربوط به مباحث عمرانی بود.

عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه بحث تملکات بسیار مهم بوده و پایه و اساس تمام پروژه‌های عمرانی است، افزود: در این جلسه بررسی مباحث مربوط به تملکات به پایان رسید.

وی با اشاره به اینکه شهرداری باید بحث تملکات را انجام دهد، بیان کرد: این امر به سبب روشن شدن وضعیت مردم و اینکه پروژه‌ها در زمان معین به بهره‌برداری برسد باید انجام شود.

شریفی با بیان اینکه پروژه‌هایی که از معاونت شهرسازی پیشنهاد شده بود، بررسی شد، افزود: در مجموع از سرعت قابل رضایتی برخوردار هستیم و سعی می‌شود، ظرف چهار جلسه، مابقی پروژه‌های عمرانی مورد بررسی قرار گیرد تا متمم با سرعت بیشتری به دست شهرداری برسد.

وی ادامه داد: هرچه متمم زودتر به دست شهرداری برسد، در اجرایی‌ شدن امور تاثیر بیشتری داشته و علاوه بر آن پایه‌ای برای بودجه پیشنهادی سال آینده از سوی شهرداری می‌شود.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج با اشاره به اینکه در مجموع عملکرد شهرداری با در نظر گرفتن کلان کشوری قابل قبول است، گفت: 65 درصد درآمد شهرداری وصول شده است و با توجه به وضع اقتصادی کشور عملکرد شهرداری کرج در مقایسه با عملکرد شهرداری‌های استان‌های دیگر قابل قبول است.

سمیه احمدی

وصول 65 درصد درآمد شهرداری کرج شهرداری کرج
خبر گزاری تسنیم
.چاپ مطلب
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.