1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55305
تاریخ ثبت : 1395/10/13-10:10
عطایی تاکید کرد:
جمع آوری ناهنجاری های شهری در اولویت کار سازمان زیباسازی شهرداری کرج

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج با بیان اینکه جمع آوری ناهنجاری های بصری موجب ارتقاء کیفی در مبلمان شهری می شود، گفت: این مهم در اولویت کاری سازمان قرار دارد.
حسین عطایی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این مطلب و با اشاره به اینکه سیما و منظر شهری و حذف ناهنجاری های بصری امر مهم و قابل توجه برای هر شهر می باشد، عنوان کرد: این امر در اولویت سازمان زیباسازی شهرداری کرج قرار گرفته است.

این مسئول تابلوهای غیر مجاز، سازه های اضافه و ... را از جمله ناهنجاری های بصری در شهر ذکر و عنوان کرد: تا کنون سازمان زیباسازی اقدامات ارزنده ای در این زمینه انجام داده و در صدد است با عملکردی جهادی کرج را به عرصه های نوین در زیبایی های بصری تبدیل کند.

وی با بیان اینکه هماهنگی بین تابلوهای سطح شهر نقش بسزایی در ایجاد وحدت بصری شهر و جلوگیری از نازیبایی ها دارد، به اقدامات سازمان در خصوص متحد الشکل کردن تابلوهای ادارات و صنوف اشاره کرد و افزود:  متحد الشکل کردن تابلوهای سر در ادارات به اتمام رسیده و تحقق این مهم در تابلوهای صنوف نیز در دست بررسی است.

مدیر عامل سازمان زیباسازی از دیگر اقدامات این سازمان از امحاء نازیبایی ها روی جداره های شهری یاد کرد و گفت: رنگ آمیزی جداره های شهری به صورت یکسان و متناسب با بافت هر منطقه توسط سازمان اجرایی شده است.

عطایی در پایان یادآوری کرد: سازمان زیباسازی طبق برنامه ریزی های کارشناسی شده اقدامات نوینی را جهت زیبایی های بصری در دستور کار خود قرار داده که به زودی از این اقدامات رونمایی خواهد شد؛ شایان ذکر است اجرای ویدئو مپینگ روی جداره های شهری نمونه ای از این اقدامات است.

 

نازنین فرضی زاده

زیبایی نمای بصری حذف ناهنجاری شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.