1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 55304
تاریخ ثبت : 1395/10/13-10:07
طی بازدیدی:
مشکلات منطقه دولت آباد منطقه 9 شهرداری کرج بررسی شد

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج، طی بازدیدی از سطح منطقه از نزدیک شاهد مشکلات شهروندان محدوده دولت در حوزه های عمرانی و خدماتی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عزیز صدر نژاد از سطح منطقه بازدید و از نزدیک شاهد مشکلات شهروندان محدوده دولت در حوزه های عمرانی و خدماتی قرار گرفت.

صدرنژاد در حاشیه این بازدید، با اشاره به مشکلات محلات سطح منطقه اظهارداشت: شهرداری برای رفع معضلات این منطقه برنامه ریزی مدونی ترتیب داده است.

این مسئول در ادامه اقدامات عمرانی اعم از بازسازی و بهسازی معابر را یادآور شد و عنوان کرد: قسمتی از معابر منطقه مرمت و بهسازی شده و سایر مناطق نیز به زودی بازسازی و بهسازی می شود.

عزیز صدرنژاد با اشاره به کمبود فضای سبز در این منطقه اضافه کرد: بنا به درخواست شهروندان و با تلاش واحدهای عمران و فضای سبز، تهمیداتی از جمله کاشت نهال و تراون در بلوار یادگار امام (ره) و احیای پارک های محله ای، لکه گیری آسفالت، احداث دور برگردان در جاده محمد شهر، ایجاد و اصلاح هندسی در بلوار نبوت، جمع آوری آب محله صبوری و بهسازی و آرام سازی پیاده روها در دستور کار قرار گرفت و این امر درسطح منطقه تداوم خواهد داشت.

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج در بخش دیگری با اشاره به درخواست شهروندان مبنی بر اجرای طرح های ویژه در راستای کاهش ترافیک در منطقه اعلام کرد: کارشناسان منطقه با حضور در خیابان های این منطقه تمامی ابعاد را بررسی و مشکل مربوطه را به معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری انتقال دادند.


وی تاکید کرد: اجرای پل های غیرهمسطح بی شک نقش مهمی در کاهش بار ترافیکی دارد و امید می رود شهروندان نیز با مشارکت خود مدیریت شهری را در این زمینه یاری کنند.


سمیه احمدی

بازدیداز محدوده دولت آباد شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.