1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55295
تاریخ ثبت : 1395/10/12-14:20
با هدف تسریع در امر خدمت رسانی؛
همکاری همه جانبه سازمان پایانه ها با پست البرز مورد بررسی قرار گرفت

مدیرعامل سازمان پایانه های بار و مسافر شهرداری کرج از همکاری همه جانبه این سازمان با شرکت پست استان البرز خبر داد و گفت: این امر با هدف تسریع در خدمت رسانی به شهروندان محقق شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهرداد فیروزبخت در دومین جلسه مشترک با شرکت پست البرز این مطلب را اعلام کرد و ادامه داد: قانونمند شدن حمل و نقل بار از تنها پایانه استان البرز موضوع مهمی است که باید مورد ارزیابی قرار گیرد.

این مسئولاصول همکاری با پست البرز را تامین منافع شرکتهای باربری و سازمان عنوان کرد و گفت: با این روند، ضمن استفاده از امکانات و تجربیات شرکت پست در مجموعه سازمان، منافع و حقوق حقه شهرداری و شرکتهای باربری مدنظر قرار خواهد گرفت.

در ادامه جلسه، ستاری معاون فنی پست استان البرز به توضیح و تشریح روند همکاری با سازمان پایانه های مسافر و بار شهرداری کرج پرداخت و اشاره کرد: اساسنامه جدید شرکت پست که به تصویب هیئت دولت رسیده است، راه گشای مبارزه با قاچاق کالا و ضامن ایمنی بیشتر حمل و نقل بار خواهد بود.

وی به شفاف سازی چگونگی حمل بار و خدمات مرتبط اشاره کرد و افزود: با استقرار سیستم حمل پستی در پایانه حمل بار، این خدمات با روند ساده تر و مطمئن تر انجام خواهد شد.

در پایان جلسه فیروزبخت از حضور پست در پایانه اظهار خوشبینی کرد و ادامه داد: با برگزاری جلسات مختلف روند چگونگی همکاری پس از نشست کارشناسان فناوری هر دو مجموعه مورد بررسی دقیق تر قرار خواهد گرفت و در آینده نزدیک تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان و شرکت پست البرز منعقد خواهد شد .

 
 
نازنین فرضی زاده

پایانه ها پست کاهش ترافیک شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.