1397/02/03

. دوشنبه

4/23/2018
کد مطلب : 55289
تاریخ ثبت : 1395/10/12-13:13
از امروز عصر؛
طرح زوج و فرد در کرج اجرا می شود

رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی البرز گفت : به دلیل آلودگی هوا طرح ترافیکی زوج و فرد از عصرامروزیکشنبه در کلانشهر کرج اجرا می شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرهنگ همایون شریفی افزود: این طرح در برخی معابرپرتردد کرج از ساعت 16الی 21 ادامه دارد.

وی به محدوده های اجرای طرح زوج وفرد اشاره کرد و گفت: از سمت غرب کرج (میدان سپاه) تا پل شورا و از سمت شرق ورودی خیابان حافظ در محدوده اعمال طرح زوج و فرد قرار دارد.

شریفی گفت: مسیر های دیگر این محدودیت ها میدان والفجر، میدان سپاه، ابتدای پل شهدای روحانی، خیابان شهید مطهری، پل آزادگان، 45متری کاج، پل جانبازان تا بلوار شورا، چهار راه هفت تیر و بلوار دانش آموز را شامل می شود.

وی بیان کرد: کنترل ترددها در محدوده زوج و فرد با استفاده از دوربین های ثبت تخلف شهرداری کرج و حضور نیروهای پلیس انجام می شود.

این مسئول یادآور شد: این طرح به منظور ایمنی بیشتر، روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی زیست محیطی و ایجاد آرامش روانی برای خرید آخر سال مردم اجرا شده است.

شریفی گفت: خودروهای امدادی، حمل و نقل عمومی از شمول این طرح خارج شده اند.

 رئیس پلیس راهنمایی ورانندگی البرز افزود: استفاده از وسایل نقلیه عمومی اعم از تاکسی و اتوبوس در قالب اجرای طرح زوج و فرد از دیگر تمهیدات پیش بینی شده برای خدمات دهی به شهروندان است.

شریفی اضافه کرد: اکنون حدود  12هزار دستگاه تاکسی و حدود یک هزار و  100دستگاه اتوبوس در کرج به شهروندان خدمات ارائه می دهند.

وی در پایان گفت: همکاری بیش از پیش مردم در اجرای طرح زوج و فرد کرج به روان سازی ترافیک و کاهش آلودگی های زیست محیطی می انجامد.

بنفشه سادات آقایی

طرح زوج و فرد کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.