1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55284
تاریخ ثبت : 1395/10/12-12:29

اولین جلسه کمیته اجرای طرح زوج و فرد در کرج طی ایام پایانی سال برگزار شد

با حضور پلیس راهور و نماینده استانداری البرز در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، اولین جلسه کمیته کارشناسی اجرای طرح زوج و فرد طی ایام پایانی سال در این کلانشهر برگزار شد.
 احمد افضلی این خبر را در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اعلام کرد و گفت: اجراي طرح تردد زوج و فرد در کرج، کمک به کاهش آلودگي هوا، حذف ترافيک سنگين، صرفه جويي در مصرف سوخت و جلوگیری از هدر رفتن زمان شهروندان است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج اظهار داشت: با توجه به افزايش خودروها نسبت به حجم معابر و اهميت فرهنگ سازي براي استفاده صحيح از خودروها و عدم استفاده از خودروهای تک سرنشین، نياز به تزريق يک مُسکن مقطعي است که طرح زوج و فرد مي تواند راهگشای مناسبی برای مرتفع ساختن معضل ترافیک در سطح شهر باشد.

افضلی ادامه داد: در همین راستا اولین جلسه کمیته کارشناسی اجرای طرح زوج و فرد طی ایام پایانی سال در کرج با حضور رئیس پلیس راهور استان البرز، رئیس پلیس راهور کرج، سرپرست گروه حمل و نقل و دبیرخانه شورای ترافیک استانداری البرز، سرپرست اداره کل امور ایمنی و مهندسی ترافیک و مدیر مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج در دفتر این معاونت برگزار شد.

این مسئول بیان کرد: در این جلسه، چگونگی اجرای طرح زوج و فرد، ساعات و ایام اجراء طرح مذکور و همچنین نحوه تعامل متقابل پلیس راهور و شهرداری کرج مورد بحث و تبادل قرار گرفت.

 
بنفشه سادات آقایی

کمیته اجرای طرح زوج و فرد شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.