1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55280
تاریخ ثبت : 1395/10/12-11:41
قائم مقام شهردار کرج تاکید کرد:
مدیریت صحیح در حوزه مالی، شکوفایی اقتصادی را به همراه دارد

قائم مقام شهردار کرج گفت: با توجه به اینکه شهرداری ها در مباحث مالی خودکفا بوده و بر اساس مدیریت درآمد و هزینه اداره می شوند ، ارائه به موقع اسناد و اظهارنامه های مالی و پرداخت به موقع عوارض قانونی از سوی سازمانها و مناطق این دستگاه باعث می شود تا با مشکلات اقتصادی مواجه نشوند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمد رضا رضاپور این مطلب را در جلسه همفکری با مدیر کل و مدیران و معاونان مالی مناطق 12گانه شهرداری کرج عنوان کرد و گفت: با توجه به رکود اقتصادی حاکم بر کشور و بالطبع آن کاهش درآمد شهرداری ها، مدیریت درآمد و هزینه و نگاه ویژه به اقتصاد مقاومتی در این دستگاه از اهمیت و ضرورت بالایی برخوردار است.

قائم مقام شهردار کرج اظهار داشت: مناطق 12 گانه شهرداری کرج، کمترین معضلات را در زمینه مسائل مالی دارند و در زمینه مواجهه نشدن با مشکلات مالی راهکارهای مطلوبی را در نظر گرفته اند و با مدیریت بهینه منابع مالی به شهر و شهروندان خدمات عمرانی، شهرسازی، فضای سبز و... را ارائه می دهند.

رضاپور ادامه داد: شهردار کرج بر مدیرت و خود کنترلی مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری این کلانشهر در مباحث مالی توجه ویژه ای دارد و خواستار به حداقل رساندن مشکلات مالی در حوزه های مختلف بر مبنای سیاست های اقتصاد مقاومتی است تا علاوه بر کاهش هزینه ها، خدمات با بالاترین میزان کیفیت در شهر ارائه شوند.

این مسئول بیان کرد: پرداخت به موقع حقوق پرسنل و عوارض قانونی از سوی مناطق و سازمان ها، ارجاع به موقع قراردادهای این دستگاه به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز، توجه ویژه به مالیات ارزش افزوده و ارائه به موقع اسناد و اظهارنامه های مالی از جمله راهکارهایی می باشد که شهرداری کرج به منظور داشتن کمترین میزان مشکلات مالی اتخاذه کرده و در دستور کار خود قرار داده است.

وی از مدیران مناطق 12گانه شهرداری خواست تا نظارت ویژه ای به مباحث مالی و مالیاتی همزمان با قرار گرفتن در ماه های پایانی سال 95 داشته باشند؛ همچنین خواستار راه اندازی اداره امور مالیاتی شهرداری کرج با همکاری معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی و معاونت مالی اقتصادی شهرداری این کلانشهر شد.

در این جلسه مقرر شد تا کلاس های آموزشی با موضوع مباحث مالی برای معاونان مالی مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری کرج تشکیل شود تا مشکلات موجود و احتمالی در عرصه به کمترین میزان ممکن برسد.

 

بنفشه سادات آقایی

قائم مقام شهرداری کرج خود کنترلی مناطق و سازمانها در مباحث مالی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.