1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55276
تاریخ ثبت : 1395/10/12-10:49
قهرمانی در بازدید از هنرستان علامه امینی:
اجرای طرح تعالی با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و مدارس کرج

عضو شورای اسلامی شهر کرج از اجرای طرح تعالی در مدارس شهر کرج با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری این کلانشهر و مراکز آموزشی در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مریم قهرمانی در بازدید از هنرستان علامه امینی که با حضور مدیرعامل و معاونان سازمان فرهنگی شهرداری کرج صورت گرفت، این خبر را اعلام کرد و  ضمن تقدیر از ارائه این طرح، انتخاب روش مناسب برای ارائه برنامه های فرهنگی مناسب را مهم ارزیابی کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه توجه به اصالت و فرهنگ در چارچوب های تعریف شده جامعه امری ضروری است و روش های ارائه شده در این زمینه باید متناسب با این عوامل باشد، اظهار داشت: روش های پیشنهادی باید دارای محتوای آموزشی و مطابق با شرایط دانش آموزان انتخاب شود.

در ادامه حسین عربیان، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کرج، ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در هنرستان علامه امینی در زمینه های کارآفرینی، گفت: طرح تعالی طرحی مناسب در خصوص پیشبرد اهداف مدیریت شهری در آگاهی دانش آموزان است.

این مسئول در تشریح این طرح عنوان کرد: دانش آموزان در طرح تعالی می توانند با حضور معلمان و اولیای خود در زمینه مشکلات و نیازهای خود به بحث گروهی بپردازند. همچنین در این طرح فیلم های کوتاه در زمینه آسیب های اجتماعی پخش و این فیلم ها توسط حاضران تحلیل می شود.

در ادامه مدیر هنرستان علامه امینی ضمن توضیحات در خصوص کار آفرینی دانش آموزان جهت پیشگیری از آسیب اجتماعی بیان کرد: یکی از مسائل و موضوعات اساسی که امروز چه در ابعاد فراملی و ملی  و منطقه ای خودش را نشان داده و می دهد بحث آسیب های اجتماعی است که در هر جامعه ای با توجه به شرایط برای مقابله کنترل و کاهش آن اقدامات متعددی صورت گرفته  و می گیرد هدف کلی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در میان دانش آموزان افزایش آگاهی به منظور کنترل و کاهش آن است.

وی ادامه داد: در طرح تعالی با استفاده از اساتید در مدارس موضوعاتی همچون روانشناسی، سبک زندگی و اعتیاد مورد بحث قرار می گیرد و دانش آموزان در این خصوص آگاهی لازم را کسب می کنند.

 

نازنین فرضی زاده

فرهنگی ورزشی مدارس فرهنگسازی شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.