1397/03/05

. شنبه

5/26/2018
کد مطلب : 55269
تاریخ ثبت : 1395/10/12-08:52

نمایش توان موتوری و عملیاتی دستگاه های امدادی و خدماتی استان البرز

همزمان با گذر اولین دهه از زمستان سال جاری، شهرداری کرج با محوریت معاونت خدمات شهری و سازمان های متبوع، توان عملیاتی و تجهیزات موتوری این دستگاه را به نمایش می گذارد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مانور عملیات زمستانی شهرداری کرج امسال نیز همچون سال های گذشته با همکاری دستگاه ها و بخش های امدادی و خدماتی استان به اجرا در می آید تا شهروندان از آمادگی این دستگاه ها برای مقابله با بحران های زمستانی اطمینان حاصل کرده و در آرامش بیشتری به سر ببرند.

در این مانور پلیس راهور استان، اداره کل بحران استانداری، هلال احمر، اورژانس، ادارات آب و برق و گاز و کلیه دستگاه های امدادی و خدماتی شهرداری کرج را همراهی می کنند.

 سازمان های فعال در مانور را خدمات موتوری و آتش نشانی عنوان کرد و افزود: هدف عمده اجرای مانور عملیات زمستانی شهرداری کرج، برقراری بیش از پیش هماهنگی های میان بخشی و ارتقای توان مدیریت شهری است.

 در جریان این مراسم، تعداد 10 دستگاه خودروی سمند از سوی شهرداری کرج به منظور اجرای بهینه ماموریت ها در راستای افزایش ایمنی راه ها و ضریب امنیت تردد در مسیرهای شهری، به پلیس راهور اهدا خواهد شد.

 تعداد 80 دستگاه خودروی سبک و سنگین و ماشین آلات زمستانی و همچنین 12 دستگاه خودروی امداد و نجات آتش نشانی از سوی شهرداری کرج در این مانور به نمایش گذاشته خواهند شد.

در کنار این تجهیزات، ادارات و دستگاه های مشارکت کننده و امدادی و خدماتی استان نیز توان تجهیزات موتوری خود را ارائه خواهند داد.

کلیه ماشین  آلات و تجهیزات زمستانی و خودرویی این دستگاه، امروز یکشنبه 12 دی ماه در محل زیرگذر جدیدالتاسیس مهرویلا مستقر شده و مسئولان ارشد استانی و شهری با حضور در محل مانور، از حرکت این خودروها سان خواهند دید.

لازم به ذکر است معاونت خدمات شهری شهرداری کرج به عنوان یکی از اثرگذارترین معاونت های شهری، در همه بحران ها و رخدادهای شهر حضور فعال دارد که قرارگیری بیش از دو هزار نیروی عملیاتی این بخش در حالت آماده باش در بیش از 15 شب سرد سال جاری، بخشی از این فعالیت ها بوده است.

 

نمایش توان موتوری عملیاتی دستگاه های امدادی خدماتی استان البرز
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.