1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55260
تاریخ ثبت : 1395/10/11-12:51
رضاپور تاکید کرد:
مهندسی مقاومتی در ساخت پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهر کرج لحاظ شده است

قائم مقام شهردار کرج با بیان اینکه کیفیت اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی در ایران کوچک مطلوب و قابل قبول می باشد، گفت: تلاش مجموعه مدیریت شهری این کلانشهر بر آن است تا تمهیدات ویژه ای را برای ارتقای سطح کیفی طرح‌ها و اقدامات خدمات رسان در سطح شهر اتخاذ کند و این مهم را جزء اولویت های مستمر و توقف‌ناپذیر خود قرار دهد.
محمد رضا رضاپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این مطلب را یادآور شد و عنوان کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج طی چهار سال گذشته به منظور ارتقاء زیرساخت های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و... در این کلانشهر، طرح ها و پروژه های مطلوبی را در مناطق 12گانه ایران کوچک اجرایی کرده است که با بهره برداری از آنها، سرانه های شهر به طور چشمگیری افزایش یافته است.

قائم مقام شهردار کرج اظهار داشت: اجرای طرح های بزرگ عمرانی و خدماتی، اساسی ترین اقدام به منظور پیشرفت خدمات شهری و ایجاد افقی روشن برای آینده شهر کرج می باشد چرا که مردم این کلانشهر شایستگی برخورداری از بالاترین میزان امکانات و تجهیزات را دارند و تمام تلاش مدیریت شهری کرج نیز بر تحقق این مهم متمرکز شده است.

رضاپور بیان کرد: نکته دیگری که مدیریت شهری کرج در ساخت پروژه‌های عمرانی به آن توجه ویژه داشته است، اجرای مهندسی مقاومتی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی‌ بود که مطابق با منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه چرخ پروژه‌های عمرانی شهر از حرکت باز نماند، عملیاتی شد.

این مسئول ادامه داد: با تلاش مضاعف شهرداری کرج، اجرای پروژه های عمرانی از ابتدای سال 95 سرعت مضاعف پیدا کرده و با توجه به نیازهای شهروندان و اهداف این دستگاه، ارائه خدمات بهینه به مردم و افزایش سرانه های عمرانی، خدماتی، فضای سبز، زیباسازی، شهرسازی و ... در اولویت قرار دارد.

وی در پایان با بیان اینکه شهرداری کرج در حال حاضر چندین پروژه را در دست اجرا دارد، گفت: تمام تلاش های این دستگاه بر آن است تا با بهره برداری به موقع از پروژه های مذکور رفع محروميت، توزیع عادلانه خدمات، حركت به سمت توسعه شهري و رضایت همشریان محقق شود و مدیریت شهر مدیریت همه جانبه باشد.


 


بنفشه سادات آقایی

ارتقای کمی و کیفی خدمات اولویت مدیریت شهری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.