1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 55259
تاریخ ثبت : 1395/10/11-12:00

نمایش توان موتوری و عملیاتی دستگاه های امدادی و خدماتی استان البرز؛ فردا

همزمان با گذر اولین دهه از زمستان سال جاری، شهرداری کرج با محوریت معاونت خدمات شهری و سازمان های متبوع، توان عملیاتی و تجهیزات موتوری این دستگاه را به نمایش می گذارد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مانور عملیات زمستانی شهرداری کرج امسال نیز همچون سال های گذشته با همکاری دستگاه ها و بخش های امدادی و خدماتی استان به اجرا در می آید تا شهروندان از آمادگی این دستگاه ها برای مقابله با بحران های زمستانی اطمینان حاصل کرده و در آرامش بیشتری به سر ببرند.

مسئول آموزش و اطلاع رسانی معاونت خدمات شهری شهرداری کرج در خصوص این مانور، اظهار داشت: در این مانور پلیس راهور استان، اداره کل بحران استانداری، هلال احمر، اورژانس، ادارات آب و برق و گاز و کلیه دستگاه های امدادی و خدماتی شهرداری کرج را همراهی می کنند.

شبیر اربابی در گفتگو با خبرنگار ما، سازمان های فعال در مانور را خدمات موتوری و آتش نشانی عنوان کرد و افزود: هدف عمده اجرای مانور عملیات زمستانی شهرداری کرج، برقراری بیش از پیش هماهنگی های میان بخشی و ارتقای توان مدیریت شهری است.

اربابی از جمله بخش های مانور روز آتی را اهدای 10 دستگاه خودرو به پلیس راهور استان اعلام کرد و بیان داشت: در جریان این مراسم، تعداد 10 دستگاه خودروی سمند از سوی شهرداری کرج به منظور اجرای بهینه ماموریت ها در راستای افزایش ایمنی راه ها و ضریب امنیت تردد در مسیرهای شهری، به پلیس راهور اهدا خواهد شد.

به گفته وی، تعداد 80 دستگاه خودروی سبک و سنگین و ماشین آلات زمستانی و همچنین 12 دستگاه خودروی امداد و نجات آتش نشانی از سوی شهرداری کرج در این مانور به نمایش گذاشته خواهند شد. در کنار این تجهیزات، ادارات و دستگاه های مشارکت کننده و امدادی و خدماتی استان نیز توان تجهیزات موتوری خود را ارائه خواهند داد.

اربابی، محل اجرای مانور را نیز بیان کرد و گفت: کلیه ماشین  آلات و تجهیزات زمستانی و خودرویی این دستگاه، روز یکشنبه 12 دی ماه در زیرگذر جدیدالتاسیس مهرویلا مستقر شده و مسئولان ارشد استانی و شهری با حضور در محل مانور، از حرکت این خودروها سان خواهند دید.

به گفته وی، آیین مذکور ساعت 9 صبح خواهد بود.

لازم به ذکر است معاونت خدمات شهری شهرداری کرج به عنوان یکی از اثرگذارترین معاونت های شهری، در همه بحران ها و رخدادهای شهر حضور فعال دارد که قرارگیری بیش از دو هزار نیروی عملیاتی این بخش در حالت آماده باش در بیش از 15 شب سرد سال جاری، بخشی از این فعالیت ها بوده است.

عادله سادات ارشادی

معاونت خدمات شهری عملیات زمستانی زمستان95
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.