1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55239
تاریخ ثبت : 1395/10/09-13:04
در راستای ارتقاء همکاری های علمی در مدیریت شهری؛
شهردار کرج با اعضای دبیرخانه دانشجویی و جوانان به گفتگو نشست

به منظور استفاده از ظرفیت های علمی دانشجویان و جوانان در اجرای پروژه های عمرانی، شهرسازی، زیباسازی و... کلانشهرکرج ، شهردار ایران کوچک با اعضای دبیرخانه دانشجویی و جوانان به گفتگو نشست.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز علی ترکاشوند طی نشستی با دانشجویان دانشگاههای مختلف که با عنوان دبیرخانه دانشجویی و جوانان بالغ بر چهار سال با مدیریت شهری کلانشهرهای مختلف به ویژه تهران همکاری دارند، به گفتگو نشست.

این جلسه هم اندیشی در رابطه با رسیدن به راهکارهایی به منظور استفاده از توان و پتانسیل علمی دانشجویان در راه اندازی پروژه های مختلف شهری کلانشهر کرج بود که با استقبال ویژه شهردار ایران کوچک رو به رو شد.

علی ترکاشوند در نشست مذکور عنوان کرد: مدیریت شهری کرج طی چهار سال گذشته بر ارتباط متقابل شورا و شهرداری این کلانشهر با مراکز دانشگاهی تاکید ویژه داشته است و در این زمینه جلسات متعددی را با مسئولان و دانشجویان دانشگاههای خوارزمی، صنعتی شریف، جهاد دانشگاهی برگزار کرده است.

شهردار کرج ادامه داد: مدیریت شهری کرج آمادگی آن را دارد تا پروژه های شهری را با همفکری مراکز دانشگاهی مورد بررسی قرار دهد و با تجمیع نظرات علمی کارشناسان شهری و دانشجویان به نتایج بسیار مطلوبی در زمینه توسعه پایدار شهری برسد.

ترکاشوند در پایان سخنان خود اظهار داشت: شهرداری کرج آمادگی خود را اعلام می کند تا طبق برنامه ریزی های مشخص با اعضای کارگروه های شهرسازی، معماری، عمران، زیباسازی و... دبیرخانه دانشجویی و جوانان جلسات متعددی را برگزار نماید و همکاری گسترده ای را با دبیرخانه مذکور برای شکوفایی شهری کرج داشته باشد.

بنفشه سادات آقایی

ترکاشوند نشست با دبیرخانه دانشجویی ارتقاء همکاری های علمی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.