1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55237
تاریخ ثبت : 1395/10/09-12:00
در نشستی تخصصی؛
آثار و پیامدهای اجرای طرح پیاده راه آزادی کرج بررسی شد

مدیر کل امور شهرسازی شهرداری کرج از برگزاری سلسله جلسات پیوسته هم اندیشی و نشست های تخصصی اجرایی شدن پیاده راه آزادی خبر داد و گفت: آخرین جلسه مربوط به این طرح، روز گذشته به همت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج در محل این معاونت برگزار شد.
علی خدابنده لو در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اعلام کرد و بیان داشت: در جلسه هماهنگی و هم اندیشی های تخصصی و کارشناسی در خصوص اجرای پیاده راه محور آزادی رجایی شهر مسئولان امر حضور داشته و به بررسی تخصصی آثار و پیامدهای اجرای طرح پرداختند.

وی به حاضران این جلسه اشاره کرد و اظهار داشت: روسای ادارات و کارشناسان حوزه های معاونت شهرسازی و معماری، حمل و نقل و ترافیک، شهرداری منطقه 7، اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در نشست مذکور حضور داشتند.

به گفته خدابنده لو، این جلسه با همکاری اداره سیما و منظر شهری و انجمن مهندسین معمار و شهرساز استان البرز برگزار شد و ضمن آن از نظرات و پیشنهادات و ظرفیت کارشناسی مهندسین معمار و شهرساز استان البرز بهره گرفته شد.

این مسئول اضافه کرد: پس از ارائه طرح توسط مهندسین مشاور کاوش معماری و سخنرانی دکتر بهبهانی، کلیه جوانب اجرای طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نقاط قوت و ضعف طرح از جمله جداره سازی و کف سازی پیاده روها، مبلمان شهری، کاربری ها و مسائل ترافیکی، حمل و نقل  عمومی و مسائل اجتماعی و زیست محیطی از سوی حاضرین در جلسه مطرح و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

عادله سادات ارشادی

سعید فیروزگاه پیاده راه آزادی شورای شهر کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

















----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.