1397/02/08

. شنبه

4/28/2018
کد مطلب : 55200
تاریخ ثبت : 1395/10/08-10:34
فیروزگاه:
اجرای پروژه های عمرانی رسالت اصلي مدیریت شهری کرج است

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: اجرای پروژه های عمرانی کلان به منظور توسعه زیرساختهای شهر با محوریت ارتقاء سطح کیفی از رسالت های اصلی مدیریت شهری کرج است.
سعید فیروزگاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با بیان این مطلب اظهار داشت: پروژه های کلان عمرانی توسعه زیرساخت های شهری را به دنبال دارد که کلانشهر کرج در این حوزه موفق عمل کرده است.
 
وی با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی سرمایه های ملی به حساب می آیند، اظهار داشت: با توجه به این مهم مدیریت شهری در افزایش سطح کیفی پروژه های عمرانی اهتمام داشته که این اتفاق باعث افزایش عمر مفید پروژه ها و کاهش هزینه های نگهداری آن می شود.
 
فیروزگاه در ادامه سخنان خود با اشاره به اجرای پروژه عظیم تونل مهرویلا اظهار داشت: این پروژه به منظور رسیدن به اهداف کلان توسعه شهری، کاهش معضلات ترافیکی و سهولت عبور و مرور شهروندان و بر اساس نیازسنجی های منطقه ای اجرا شده که  طی چند روز آینده با بهره گیری از توان فنی و مهندسی متخصصین و با تلاش های شبانه روزی مسئولان ذیربط به بهره برداری می رسد.


وی با مثبت ارزیابی کردن روند اجرای پروژه های عمرانی در شهر به بهره برداری از تقاطعات غیر همسطح، زیرگذرها و پل هایی که طی چهار سال گذشته احداث شده است اشاره و بیان کرد: پس از احداث این پروژه های عمرانی ترافیکی و خدماتی تحقق اهداف مدیریت شهری که کسب رضایت شهروندان و کاهش ترافیک بوده است محقق شد.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه مدیریت شهری کرج اجرای پروژه های عمرانی کلان را به منظور توزیع یکنواخت امکانات شهری و توسعه زیرساختی شهر از محورهای اصلی فعالیت های خود قرار داده است، گفت: کاهش ترافیک شهری و ارتقاء رضایتمندی شهروندان از جمله اهداف احداث پروژه های عمرانی سطح شهر می باشد.

رویا منیری

پروژه عمرانی ارتقاء کیفی فیروزگاه
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.