1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55196
تاریخ ثبت : 1395/10/08-15:03
ایلیات:
9 دی تجلی تفکر حسینی است

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج گفت: 9 دی ماه تجلی اراده‌ مردم آزاده و با بصیرت ایران اسلامی است که با بصیرت و آگاهی خویش، رهبر و امام معصوم خود را تنها نگذاشتند و بار دیگر تفکر حسینی را تجلی بخشیدند.
فرج الله ایلیات در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این مطلب را عنوان کرد و گفت: ﺣﻤﺎﺳﻪ نهم دی ماه ۱۳۸۸ ﻧﺸﺎن داد هرﮔﺎه ﻣﻠﺖ اﯾﺮان به توطئه دشمنان ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ اﺻﻞ ﻧﻈﺎم و ارﮐﺎن آن اﺣﺴﺎس ﺧﻄﺮ کنند، ﺑﺎ همه ظﺮﻓﯿﺖ، در مقابل آشوب گران می استند و ﺗﻮطﺌﻪ دﺷﻤﻦ را درهم ﻣﯽ‌ﺷﮑﻨنﺪ.

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج اظهار داشت: حماسه عظیم نهم دی ماه سال 88 از جنس ۲۲بهمن، سیزدهم آبان و سوم خرداد است و این روز‌ها باید حفظ شوند تا راه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گم نکنیم.

ایلیات تاکید کرد: ملت ایران برای مصون ماندن از فتنه‌های حال و آینده، نیازمند حفظ اینگونه روز‌های حماسه آفرین در تراز ملی هستند که در سالروز 9 دی ماه نیز مردم کشور باید شعار مرگ بر آمریکا را یکصدا فریاد بزنند و یادآور شوند که بر مبنای منطق قرآنی، منافقان را به دوستی برنخواهند گزید.

این مسئول خاطر نشان کرد: ملت ایران در یوم الله ۹دی به جهانیان ثابت کردند که با سلاح ولایت پذیری، بصیرت و حضور پرشور در دفاع از انقلابشان، هنر انقلابیشان که همانا خنثی کردن فتنه‌های اجانب است را در معرض نمایش جهانیان قرار می‌دهند.

وی در پایان یادآور شد
: این
اراده‌‌‌‌‌ و مجاهدت یک ملت است که يک روز را مشخص و متمايز مي نمايد و همانطور که روز دهم محرم با حق طلبي امام حسين (ع) و يارانش برجسته شد امت مسلمان ايران نيز با يک حرکت برخاسته از ايمان راستين، 9 دى را پيرو تمامي حرکت هاي انقلابي در راستاي 22 بهمن 57 رقم زدند.

 

بنفشه سادات آقایی

ایلیات شهرداری کرج 9 دی ماه تجلی تفکر حسینی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.