1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 55193
تاریخ ثبت : 1395/10/08-09:29
مدیرکل منابع طبیعی استان البرز:
۱۵ میلیارد تومان برای پروژه مبارزه با بیابان‌زایی در البرز اختصاص یافت

مدیرکل منابع طبیعی استان البرز از اختصاص ۱۵ میلیارد تومان برای پروژه مبارزه با بیابان‌زایی در البرز خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حامد فرضی اظهار داشت: برای کنترل ریزگردها و جلوگیری از بیابانی شدن مناطق خوب که توسعه صنعت در آنها وجود دارد پروژه‌های بسیار خوبی در حال اجرا است.

وی افزود: در شهرستان اشتهارد و نظرآباد پروژه بین‌المللی ترسیب کربن در دست اجرا است که یکسری محدودیت‌های منابع مالی روند این پروژه را کند کرده است.

مدیرکل منابع طبیعی استان البرز با تاکید بر اینکه این پروژه پویا است و از طریق تشکلات مردمی این شهرستانها و با مدیریت منابع طبیعی استان البرز اجرا می‌شود، گفت: در سفر اخیر رئیس‌جمهور به استان البرز 15 میلیارد تومان برای پروژه مبارزه با بیابان‌زایی در نظر گرفته شد.

فرضی با اشاره به اینکه این پروژه در دست مطالعه قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود اجرای آن به زودی انجام شود، گفت: پروژه‌ آزادراه چرم شهر-آبیک، یک پروژه بسیار مهم است که سبب کاهش ترافیک در استان البرز می‌شود.

مدیرکل منابع طبیعی استان البرز با تاکید بر اینکه این پروژه حدود 48 کیلومتر از اراضی ملی استان را در برمی‌گیرد، بیان کرد: با موافقت‌نامه‌ای که با وزارت راه‌و شهرسازی انجام گرفت، مقرر شد 500 هکتار از اراضی که این پروژه در حاشیه جاده تحت تاثیر قرار می‌دهد را فضای سبز ایجاد کنیم.

سمیه احمدی

۱۵ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه مبارزه با بیابان‌زایی شهرداری کرج
خبر گزاری تسنیم
.چاپ مطلب
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.