1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55191
تاریخ ثبت : 1395/10/08-09:15
رضاپور تاکید کرد:
9 دی ، سالروز رقم خوردن انقلابی دیگر توسط ملت ایران است

قائم مقام شهردار کرج با بیان اینکه نهم دی ماه نمونه کامل بصیرت ملت ایران و ایستادگی مردم در مقابل توطئه ها و نقشه های دشمنان بود، گفت: در این حماسه فراموش نشدنی قدرت الهی به یاری ملت ایران آمد و بساط فتنه و فتنه گران را برچید.
محمد رضا رضاپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اشاره به فرا رسیدن روز نهم دی ماه و حماسه عظیم و فراموش نشدنی ملت ایران به نام "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" عنوان کرد: هدف فتنه ۸۸ برچیده کردن نظام ولایت در جامعه ایران اسلامی بود که رقم زدن این حماسه بزرگ از سوی ملت غیور ایران، فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) را مبنی بر اینکه ملت ایران در عصر حاضر بهتر از مردم حجاز در عهد رسول الله (ص) و مردم کوفه در عهد امیرالمؤمنین (ع) هستند، به حقیقت محض می رساند.

قائم مقام شهردار کرج اظهار داشت: اگر در حجاز مردم پیامبر را رها کردند و در کوفه به علی (ع) پشت کردند، اما در فتنه ۸۸، علی رقم لغزش خواص، مردم و عوام ولی فقیه خود را تنها نگذاشتند و خداوند نیز به وعده خویش جامعه عمل پوشاند که اگر خدا و دین او را یاری کنید شما را یاری خواهد کرد.

رضاپور بیان کرد: 9 دی در تاریخ ملت ایران یادآور رشادت و حماسه عظیم مردم ایران اسلامی است که بار دیگر برای دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی، دفاع از حریم اهل بیت (ع) و پیامبر اسلام (ص) به خیابان ها آمدند و انقلابی دیگر را رقم زدند.

این مسئول ادامه داد: این رویداد بزرگ حرکتی مردمی و متکی بر ایمان و اراده الهی و برخاسته از بصیرت و شناخت بود؛ نهم دی نماد اعتماد مردم به انقلاب اسلامی و پیوند با ولی امر مسلمین جهان است که یادآور روزهای نخست انقلاب بود.

وی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: امروز وظیفه ماست تا با برگزاری مراسمات باشکوه در سالروز حماسه نه دی ماه به تمام دشمنان ثابت کنیم که بیشتر از قبل حافظ نظام و انقلاب خود هستیم و دشمنان هم یقین بدانند ملت غیور و با بصیرت ایران اسلامی اجازه کوچکترین اهانتی را به آنان نخواهند داد.

 

بنفشه سادات آقایی

قائم مقام شهردار کرج فتنه 9 دی ماه انقلابی دیگر
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.