1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55185
تاریخ ثبت : 1395/10/07-13:40
در پی ورود سامانه بارشی؛
دستگاه‌های اجرایی البرز آمادگی لازم را داشته باشند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به سامانه بارشی جدید از دستگاه‌های اجرایی استان خواست در آمادگی کامل باشند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهدی مهرور اظهار داشت: بر اساس اطلاعیه‌ای هواشناسی استان و با ورود سامانه بارشی که از سمت غرب وارد کشور می‌شود و به‌تبع البرز را دربرمی گیرد از بعدازظهر امروز تا فردا آسمان استان نیمه‌ابری تا ابری همراه با بارش باران، وزش باد خواهد بود.

مهرور با تأکید بر اینکه بارش‌ها در ارتفاعات به‌صورت برف خواهد بود، گفت: به سبب بارش‌ها آب‌گرفتگی معابر عمومی دور از انتظار نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی از مسافرانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان رادارند خواست در حاشیه رودخانه‌ها توقف نکنند.

وی بابیان اینکه اختلال تردد در محورهای کوهستانی استان پیش‌بینی‌شده است، گفت: کاهش دید افقی و مه آلودگی در جاده‌های استان پیش‌بینی‌شده است به همین منظور از رانندگان می‌خواهیم نکات ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد حادثه نباشیم.

به گفته مهرور هماهنگی لازم به‌منظور فراهم کردن تمهیدات موردنیاز برای مقابله با هرگونه حادثه و خسارات احتمالی توسط دستگاه‌های اجرایی استان اعمال شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز در پایان سخنان خود به رانندگان توصیه کرد برای تردد از محورهای برف‌گیر تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

 

بنفشه سادات آقایی

آمدگی دستگاهها البرز مدیریت بحران
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.