1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55183
تاریخ ثبت : 1395/10/07-13:19
عضو شورای اسلامی شهر کرج:
اهمیت ۹ دی کمتر از سایر ایام‌الله انقلاب اسلامی نیست

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: اگر بخواهیم این بیعت مجدد مردم با نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب را ریشه‌یابی کنیم باید به گذشته بازگردیم که نظام جمهوری اسلامی با پشتیبانی همین مردم شکل گرفت؛ اصولاً نهضت اسلامی ما به رهبری حضرت امام (ره) با حضور گسترده مردم در سال 57شکل گرفت و اهمیت روز 9 دی کمتر از سایر ایام‌الله دوران انقلاب اسلامی مثل 22 بهمن نیست.
مریم قهرمانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج درخصوص بزرگداشت یوم الله نهم دی گفت: برای فراموش نشدن حماسه حضور مردم با بصیرت و ولایی در ۹ دی‌ماه سال ۸۸ که باعث برچیده شدند طوفان فتنه‌ شد، ضروری و واجب است هر ساله این تاریخ توسط مسئولان نظام یادآوری شود.
 
مریم قهرمانی ادامه داد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته مردم و مسئولان باید با وحدت و یکپارچگی در یوم‌الله ۹ دی بار دیگر با نگاه بصیرتی خود حضوری دشمن‌شکن داشته باشند و با آرمان‌های ناب انقلاب و شهدا تجدید بیعت کنند.
 
وی در ادامه اظهار داشت: اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدت‌هاست که یک روزى را از میان روزهاى دیگر متمایز کرده و چون پرچمى نگه می‌دارد تا راهنماى دیگران باشد.
 
این عضو شورای شهر عنوان کرد: روز نهم دى هم از همین قبیل است؛ یعنى برخاسته از بصیرت است، از دشمن‌‌‌‌‌شناسى است، ازوقت‌‌‌‌‌شناسى است، از حضور در عرصه‌ مجاهدانه است.
 
وی افزود: نهم دی ۸۸، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در «سالگرد این حماسه»، حرف اصلی ملت ایران، یعنی «حرکت در سایه دین و تحقق وعده‌های الهی تبیین شود«.
 
قهرمانی در پایان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم این بیعت مجدد مردم با نظام اسلامی و رهبری معظم انقلاب را ریشه‌یابی کنیم باید به گذشته بازگردیم که نظام جمهوری اسلامی با پشتیبانی همین مردم شکل گرفت؛ اصولاً نهضت اسلامی ما به رهبری حضرت امام(ره) با حضور گسترده مردم در سال ۵۷شکل گرفت و اهمیت روز ۹ دی کمتر از سایر ایام‌الله دوران انقلاب اسلامی مثل ۲۲ بهمن نیست.
 
رویا منیری
 

 

9 دی بصیرت عضو شورای شهر کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.