1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55182
تاریخ ثبت : 1395/10/07-13:15
به منظور افزایش خدمات کمی و کیفی؛
تنی چند از مدیران شهری کرج از سامانه 137 شهرداری مشهد بازدید کردند

کارشناسان اداره امور اجرایی سامانه 137 شهرداری کرج به منظور ارزیابی عملکرد خود در زمینه پاسخگویی به درخواست های شهری شهروندان این کلانشهر از مرکز تماس 137 شهرداری مشهد بازدید بعمل آورند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، کارشناسان اداره امور اجرایی سامانه 137 شهرداری کرج با همراهی جانشین مدیرکل اداره بازرسی و کارشناسان دفاتر بازرسی مناطق 12 گانه شهرداری ایران کوچک از مرکز تماس 137 شهرداری مشهد بازدید کردند.

رئیس اداره امور اجرایی سامانه 137 شهرداری کرج در این بازدید با اشاره به نگاه مثبت و پیگیرانه مجموعه مدیریت شهری مشهد به سامانه مردمی 137، حضور مدیران شهری در این سامانه را در طی برخی از روزهای ماه بسیار مطلوب دانست.

حسین امام جمعه اظهار داشت: پاسخگویی به موقع به درخواست های شهروندان از عوامل کلیدی رضایتمندی شهروندان از شهرداری مشهد است و درخواست های مردمی به مناطق و سازمان های تابعه شهرداری این کلانشهر منعکس می شود و از داده های آماری مرکز تماس 137 در برنامه ریزی های شهری استفاده های لازم جهت مرتفع ساختن معضلات صورت می گیرد.

این مسئول بیان کرد: رسالت سامانه 137 شهرداری ها تامین نیازها و خواسته های به حق شهروندان می باشد و مدیران شهری نیز در جهت مرتفع ساختن مطالبات مردم از این دستگاه اهتمام ویژه ای دارند.

وی در پایان سخنان خود یادآور شد:
سامانه 137 شهرداری کرج با انجام مقایسات تطبیقی و بررسی فرآیندهای موفق در مراکز تماس، گام بلندی در جهت رسیدگی به درخواست های شهری برداشته است و با تمام پتانسیل به دنبال آن است تا خدمات این مرکز را از نظر کمی و کیفی ارتقاء دهد.

 
بنفشه سادات آقایی

بازدید مدیران 137 شهرداری کرج مشهد
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.