1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 54977
تاریخ ثبت : 1395/09/28-12:53

شهری هوشمند و پاک با چراغهای برق پیشرفته

فن‌آوری‌های هوشمند و چند منظوره در حال تغییر شهرها هستند و این تنها به خودروهای خودران و خانه‌های هوشمند ختم نمی‌شود. یکی از این موارد، چراغهای هوشمند "توتم" هستند.
محسن راعی - پایگاه خبری مدیریت شهری کرج:فن‌آوری‌های هوشمند و چند منظوره در حال تغییر شهرها هستند و این تنها به خودروهای خودران و خانه‌های هوشمند ختم نمی‌شود. یکی از این موارد، چراغهای هوشمند "توتم" هستند. این چراغ ها مجهر به وای فای، اینترنت 4جی و شارژر خودروهای الکترونیکی است. این چراغها همچنین  می‌توانند منبع ذخیره انرژی برای مواقع ضروری باشند. چراغهای توتم می توانند جایگزین مناسبی برای چراغهای قدیمی خیابان ها و معابر باشند تا در همه جای شهر انرژی پاک و تجدیدپذیر در دسترس باشد.

شرکت توتم، محصول خود را اینگونه توصیف می کند: اولین راهکار جهانی به منظور طراحی دوباره ابزارهای هوشمند. چراغهای توتم با توجه به طراحی متنوع و جذاب و امکان بکارگیری در مکان‌های مختلف از شرکت‌ها گرفته تا مراکز خرید، این توان را دارد تا شهرها را به سمت استفاده از انرژ‌های پاک سوق دهد. توتم با دارا بودن اینترنت‌ وای‌فای و ۴G، دو مقوله انرژی هوشمند و ارتباط را یکپارچه می‌کند. این ترکیب ارزشمند به توتم این قابلیت را می‌دهد تا در زمان قطع شبکه‌های زیرساختی شهری، خدمات و ارتباطات حیاتی شهر هوشمند را زنده و سرپا نگه دارد.


 محسن راعی

فن آوری اینترنت بیسیم نوآوری
منبع inhabitat.com
.چاپ مطلب
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.