1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 54917
تاریخ ثبت : 1395/09/24-09:00
ویژه پرسنل شهرداری کرج؛
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد برگزار می شود

در راستای ارائه مهارت های لازم به منظور داشتن زندگی سالم، کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با شعار "به اعتیاد نه بگویید" ویژه پرسنل شهرداری کرج برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با همکاری معاونت های فرهنگی اجتماعی، برنامه ریزی و توسعه سرمایه های انسانی و اداره آموزش شهرداری ایران کوچک کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد با شعار "به اعتیاد نه بگویید" برگزار می شود.

هدف از برگزاری این کارگاه، مصون سازی آحاد در معرض خطر به اعتیاد در جامعه با ارائه راهکارهایی در زمینه ارتقاء سلامت جامعه، مهارت‌های زندگی و سبک زندگی سالم می باشد که ویژه پرسنل شهرداری کرج برگزار می شود.

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد 30 آذر ماه از ساعت 9 الی 12 در محل باشگاه میلاد شهرداری کرج برپا می گردد و برای پرسنل شرکت کننده در کارگاه مذکور گواهینامه آموزشی صادر می شود.

امروزه مواد مخدر به یک معضل و بلای خانمان سوز اجتماعی تبدیل شده که زمینه و بستر بسیاری از ناهنجاری ها و آسیب ها را فراهم کرده است؛ شهرداری کرج به عنوان نهاد خدمات رسان در جامعه از ظرفیت های فرهنگی عظیمی برخوردار است و به دنبال آن می باشد تا با برگزاری اینگونه کارگاه های آموزشی، از گرایش اقشار مختلف به مواد مخدر پیشگیری کند.

 


بنفشه سادات آقایی

کارگاه آموزشی اعتیاد ویژه پرسنل
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.