1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 54866
تاریخ ثبت : 1395/09/21-12:45
قهرمانی مطرح کرد:
احداث لندفیل‌های بهداشتی جهت توسعه مرکز دفن حلقه دره در کرج

عضو شورای اسلامی شهر کرج احداث لندفیل‌های بهداشتی جهت توسعه مرکز دفن حلقه دره در کرج را ضرورت دانست و گفت: استفاده از روش‌های مناسب، نوین و بدون هزینه برای مدیریت پسماندها ضرورتی انکارناپذیر در کلان‌شهری دومیلیون‌نفری کرج است.
مریم قهرمانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان این مطلب اظهار داشت: باید برای الگوبرداری از روش‌های جدید پسماند از کارشناسان امر استفاده شود.
 
وی در ادامه به اهمیت آلوده نشدن محیط‌زیست توسط روش‌های دفن زباله تأکید کرد و گفت: در بسیاری از کلان‌شهرهای دنیا دستگاه زباله‌سوز در مرکز شهر قرار دارد بدون اینکه محیط‌ زیست را آلوده کند به نظر می‌رسد در کلان‌شهر کرج نیازمند استفاده از روش‌های جدیدتر در این حوزه هستیم.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج بابیان اینکه مدیریت شهری نباید نسبت به مسئله مدیریت پسماند بی‌تفاوت باشد، گفت: ارائه خدمات با بهره‌گیری از امکانات موجود می‌تواند نقش مؤثری در پیشرفت شهر برای دستیابی به اهداف و سیاست‌های کلان در حوزه مدیریت پسماند داشته باشد.
 
قهرمانی صارم احداث لندفیل های بهداشتی، مدیریت شیرابه‌ها باهدف جلوگیری از نفوذ آنان به آب‌های زیرزمینی، توسعه مرکز دفن حلقه دره و تلاش این سازمان برای تغییر روش‌های سنتی را ازجمله اقدامات اخیر سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج اعلام کرد.

 

 رویا منیری

حلقه دره شورای شهر کرج قهرمانی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.